Gwen Stefani Seksi Görünüyor Miranda Lambert Karşılaştırıldı

(Getty Images)

Gwen Stefani söylemiyor Miranda lambert atlatmak için' Blake Shelton , ikisini rakip olarak göstermeye çalışan yeni bir habere rağmen. Dedikoducu Polis görünüşte uydurulmuş hikayeyi çürütebilir.Gibi Dedikoducu Polis rapor edildi, Lambert, 2017 ACM Ödülleri'nde 'Tin Man' şarkısını söyledi Pazar günü, Shelton'dan boşanmasıyla ilgili bir şarkı. Ayrıca bir kabul konuşmasında 'kalp kırıklığından' bahsetti. Şimdi HollywoodLife Stefani’nin tepkisini bildiğini iddia ediyor.

Nicole Kidman Keith Urban Split

'Gwen Stefani, Miranda Lambert'in Blake Shelton Split'i Aşmasını İstiyor:' Devam Etme Zamanı ', bu' özel 'in manşetini haykırıyor,' Miranda Lambert, Albümü kazandığında eski Blake Shelton'a ince bir eleştiride bulundu. 2 Nisan'da ACM Ödülleri'nde Yılın Ödülü'nü pek çok hayran bunun için yaşarken, yeni kız arkadaşı Gwen Stefani bundan memnun değildi. '

Hikaye, Lambert boşanmayı ima ettiğinde Stefani'nin 'eğlenmediğini' iddia ediyor ve 'Miranda'nın Blake hakkında konuşmayı bırakma zamanı olduğunu düşünüyor' diyor. Sözde bir 'kaynak', yaygın olarak gözden düşürülen webloid'i anlatıyor, 'Gwen, Miranda'nın gerçekten eski ilişkisine değil, mevcut ilişkisine odaklanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyor. Gwen, Miranda’nın Blake ile ayrılığının yürek parçalandığını anlıyor ama hadi, ilerlemenin zamanı geldi. '

'Gwen, Gavin'i [Rossdale] aşmak için mücadele etti ama yaptı ve şimdi her şey onun Blake ile olan ilişkisine dayanıyor,' diye devam ediyor sözde muhbir. 'Hiçbirinin geçmişte yaşamasına gerek yok!' Elbette geçmişte yaşayanlar gerçekten HollywoodLies. Kötü blog, mümkün olduğunda eski çiftleri birbirine bağlar, Google'ı orijinal içerikle oynayarak ve hayran kitlelerini kızdırarak trafik kazanmaya çalışır.

Bu sadece en son örnek. ACM'lerin ardından, sürekli olarak yanlış olan yayın, Lambert’in performansı ve kazanımları hakkında bir haber yapmakla yetinmiyordu. Ayrıca tamamı Shelton ile bağlantılı üç takip makalesi yayınladı. Ve tam da bu hikaye Stefani’nin ACM Ödüllerinde Lambert’e tepkisini bildiğini ilan ettiği gibi, önceki parçalardan biri onun nasıl hissettiğini bildiğini iddia ederek iddia ediyordu. Shelton’ın 'korkmuş' Lambert, 'her zaman onun hakkında şarkı söyleyecek.'

Dedikoducu Polis Bunu üretilmiş bir hikaye olarak ortaya çıkardı ve Stefani hakkındaki bu da öyle. HollywoodLies her zaman yaptığı şeyi yapmaktır: Bir konuyu ele almak ve 'özel' içgörüye sahipmiş gibi davranarak onu kullanmak. Hala Dedikoducu Polis bu tür kaynaklar gerçekten var olsa bile, webloid’in 'kaynaklarının' yanlış olduğunu defalarca göstermiştir. Ne de olsa, geçen yıl şipşak tuttuğu bir siteden bahsediyoruz. Shelton ve Stefani evleniyor .

Her zaman döngünün dışında kalan bir fabrikasyon fabrikası, şimdi birdenbire döngüde değildir. Ve gerçeğe dönelim: Bu son parçadaki iddialar pek mantıklı değil. Sadece Lambert söyledi, Stefani de son albümünde kendi eski sevgilisi hakkında şarkı söyledi. Ve röportajlarda Rossdale'den boşanmasını tartışmaya devam ediyor. Stefani'nin, Stefani'nin geçmişinin hâlâ bugününün bir parçasıyken, Lambert'e 'devam etmesini' ve geçmişini 'atlatmasını' talep etmesi ikiyüzlülüğün özü olurdu.

Dedikoducu Polis Ayrıca, durum tersine dönerse ve Shelton, Lambert hakkında ACM'lerde şarkı söylese, okuyuculara Lambert'in sözde tepkisine davranılacağına dair hiç şüphesi yok. Yine de en sevdiğimiz söz muhtemelen şudur: 'Gwen şimdi müzisyen iri parça Anderson East ile çıkıyor ve birlikte ACM'lerde her zamankinden daha mutlu görünüyorlardı.' Son kez Dedikoducu Polis kontrol edildi, East Lambert’in erkek arkadaşı, Stefani’nin değil. Davamızı dinlendiriyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.