Gwen Stefani hamile değil Blake Shelton Bir rapora rağmen bebeği. Belirli bir web sitesi bir kez daha sahte ve yanlış hikayeler uyduruyor. Dedikoducu Polis sadece onu bozabilir.

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Bebeğine Hamile mi? Neden Arkadaşlar Bir Sırrı Olduğunu Düşünüyor? HollywoodLife . Makalede site, Stefani'nin bir çocuk beklediği 'ipuçları' hakkında 'özel ayrıntılar' içerdiğini iddia ediyor. Sözde 'kaynak' denen birinin, 'Gwen'in vücudu bu ay çok ince bir şekilde değişti ve ona yakın olanlar hamile olabileceğinden şüpheleniyor.' Bu sözde muhbir, Stefani'nin 'haftalardır' alkol almadığını iddia ediyor ve ayrıca arkadaşlarının onun 'son zamanlarda parladığını' düşündüğünü iddia ediyor.Blogun izlenemeyen ve tanımlanamayan içeriden biri, 'Son zamanlarda daha bol giysiler giyiyor ve arkadaşları onun bir sırrı saklaması gerektiğini düşünüyor.' Bu sözde bahşişçiyi ekliyor: 'Onu her gün görenler, sonunda Blake'in bebeğine hamile olabileceğine inanıyorlar ... Sadece gerçekte neler olup bittiğini tahmin edebilirler ve yakında haberi vermesini umabilirler.' Başka bir deyişle, bu (neredeyse kesin olarak varolmayan) 'kaynak', Stefani'nin hamile olduğuna dair hiçbir onay olmadığını açıkça itiraf ediyor ve bu sadece 'tahminler'. Ayrıca hakkında hiçbir şey söylenmediğini de söylüyor. Stefani’nin taşıyıcı annelik ve evlat edinme dahil 'bebek planları' , bu çıkış sadece 10 gün önce iddia etti.

Görünüşe göre çevrimiçi yayın bu anlatıyı çoktan unutmuş durumda. HollywoodLies, hikayeleri uydurma eğilimiyle bilindiği için, geçen yaz bu mevcut dublörünü çoktan denediğini de unutmuş görünüyor. 29 Ağustos 2017'de web sitesi, Stefani 'hamile gibi davranıyordu' ve 'preggo hisleri yaymak.' Şimdi neredeyse tam olarak dokuz ay geçti ve sadece Stefani'nin o zaman hamile olmadığı açık değil, aynı zamanda blog şimdi onun beklediği gibi göründüğü konusunda şüpheli bir şekilde benzer bir hikaye sunuyor. (Aşağıdaki ekran görüntülerine bakın.)

Bunun şeffaf bir şekilde gereksiz bir açı olmasının ve bilgisini kabul eden 'kaynak' ın 'tahminlere' dayanmasının yanı sıra, bu yeni parçanın üretildiğine ve yanlış olduğuna dair daha fazla kanıt var. Örneğin, şarkıcının 'daha sıkı giysiler giydiği' iddia ediliyor, ancak Stefani ve Shelton bir parka gittiğinde Bir aydan daha kısa bir süre önce, ince gövdesini gururlandıran bir atlet ortaya çıkarmak için süveterini çıkardı. Ayrıca April’ın ACM Ödüllerinde kıyafeti hakkında bol bir şey yoktu (yukarıdaki fotoğrafa bakın). Bunlara ek olarak, Stefani, Las Vegas ikametgahına başlayacak. Haziran ayında ve tarihler önümüzdeki yılın Mart ayına kadar planlanıyor. Bu hamilelikle mümkün olmazdı.

HollywoodLies, sözüm ona bu makaleyi Stefani'ye 'yakın olanların' ne düşündüğüne dayandırdığı için, Dedikoducu Polis Düzenli olarak onunla birlikte çalıştığı açık olan sözcüsünü kontrol etti ve bize hamile olduğunun 'doğru olmadığını' söyledi. Temsilci ayrıca, bunun sadece çoğunu yayan bir prizden gelen 'daha gerçek dışı boğa' olduğunu doğruluyor. Aslında, aşağıdaki ekran görüntüsünün gösterdiği gibi, bu çıkış, kelimenin tam anlamıyla yıllarca yanlış hamilelik söylentileri yaydı. Bunun bir diğeri olduğunu söylemek kolaydır.

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.