Gwen Stefani kıskanmıyor Gavin Rossdale ve Elin Nordegren Aptal bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis bir aşk üçgeni varmış gibi göstermeye çalışan hikayeyi çürütebilir.

Şu anki baskısında bir başlık National Enquirer 'Yeni İkili ile Gavin Kulüpleri Gwen!' Makaleye göre, 'Randy rock'çı Gavin Rossdale, Tiger Woods’un eski sevgilisi Elin Nordegren ile bağlantı kurmaktan övünüyor, eski sevgilisi Gwen Stefani ile sert bir darbe aldı!' Sözde 'kaynak' süpermarket tabloidine, 'Bu klasik Gavin, Gwen'e onu üzeceğini bildiği mesajlar gönderiyor' diyor.Stefani mutlu bir şekilde Blake Shelton'a bağlı olsa da, dedikodu dergisi 'Gavin için hala bir meşale tuttuğunu' iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Gwen özel olarak Gavin’in onu gerçekten' yakalayan 'tek kişi olduğunu kabul ediyor. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu duyguları sallayamıyor. '

Bu nedenle yayın, 'Gavin bir röportajda övündüğünde Gwen'in yüzüne tokat olduğunu iddia etti ve İsveçli afet eline birkaç kez merhaba demek için mesaj attı ve ona' gerçekten harika bir kız 'dedi. Sözde kaynağa, 'Bu, Gavin’in Gwen’e iki kişinin bu flört oyununu oynayabileceğini gizlice söylemesinin yoluydu. Gwen devam edeceğini düşündü ama bu iyileşmemiş bir yara gibi. '

Ancak Rossdale ve Nordegren çıkmıyorlar. The National Enquirer Bush'un cephedeki adamının 'Onunla hiç tanışmadım' diye itiraf ettiği tam alıntısını uygun bir şekilde dahil etmedi. Doğru: İkisi tanışmamış bile ama tabloid okuyucuların Stefani ile bir aşk üçgeni olduğuna inanmalarını istiyor.

Ne var ki Stefani'nin kıskanacağı bir şey olmadığı, olsaydı bile olmayacağı çok açıktı. Shelton ile mutlu bir şekilde devam etti ve Rossdale ile başarılı bir şekilde ebeveynlik yapıyor. Hepsi bu kadar. Şarkıcı için bir temsilci sadece şunu söyler: Dedikoducu Polis Rossdale-Nordegren eşleşmesine verdiği tepkiyle ilgili bu hikaye 'doğru değil'.

Yine de, itibarsız çıkışın yanlış bir hikaye uydurduğunu görmek şaşırtıcı değil. Yaklaşık bir yıl önce, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için yayını bozdu Rossdale oğullarını Stefani ile birlikte Londra'ya taşıyordu. .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.