Gwen Stefani asla koyma Blake Shelton bir yıl önce şarkıcının erkek arkadaşının içki içmesini yasakladığını iddia eden bir tabloid'e rağmen 'alkolsüz diyet' uyguladı. Dedikoducu Polis sadece geçen yıl hikayeyi çürüttü. Zaman bunun yanlış olduğunu kanıtladı.

1 Mart 2017'de National Enquirer yanlış rapor etti Stefani, Shelton'ın alkol almasını yasakladı kilo vermesini sağlamak için. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişinin, “Blake'e içen bira, rom ve tekila rejiminin onu kapattığını söyledi. Bu yüzden ona bir ültimatom verdi, ya kendisi ya da şişeydi. 'Prizin şüpheli içeriden biri, o ve Stefani ilk kez çıkmaya başladığında taşralı şarkıcının 'hemen hemen her gün şişeye çarptığını', ancak 'onu kaybetmek istemediği' için kız arkadaşının emriyle içkiyi bıraktığını söyledi. Ancak güvenilmez derginin geçen yıl bu sahte hikayeyi yayınlamasından hemen sonra, Stefani'nin bir temsilcisi sadece Dedikoducu Polis sadece 'doğru değildi'.

Sahte makalenin yayınlanmasından bu yana, Shelton, Smithworks Vodka markasına dahil olmaya devam etti. Bunlara ek olarak, Shelton ve Stefani sahilde kokteyllerin tadını çıkarırken görüldü Ocak ayında Meksika'da. Açıkça görülüyor ki, pop yıldızının erkek arkadaşının alkol almasıyla bir sorunu yok, ne de kilo vermesini talep etmemiş.

Ne yazık ki Enquirer Ünlü çift hakkında geçen yıl 1 Mart'tan bu yana sayısız yalan haber yayınladı. Dedikoducu Polis kısa süre önce, Stefani'nin Shelton’ın bebeğiyle düşük yaptığını bildirdiği için gazeteyi basıyordu. Bundan kısa bir süre önce, şarkıcının erkek arkadaşını kilo vermeye zorlamasıyla ilgili benzer bir hikayeyi düzelttik, ancak bu sahte makale 'alkolsüz' açısını dışarıda bıraktı.

O esnada, Dedikoducu Polis ayrıca geçen yıl dergiyi, Shelton ve Stefani'nin 1950'lerin western filmi “Gunsmoke” un büyük ekranda yeniden çevriminde birlikte başrol oynadıklarını iddia ettikleri için çağırdı. Varolmayan alkol yasağında olduğu gibi, zaman bu makalelerin gerçek olmadığını kanıtladı. Tabloid, süperstar çiftin ilişkisine dair açıkça çok az bilgiye sahip, bu yüzden onun yerine hikayeler uydurmayı seçiyor. Ne yazık ki, Dedikoducu Polis Güvenilir olmayan kuruluşun ikisi hakkında daha birçok sahte haber yayınlamaya devam edeceğinden şüpheleniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.