Gwen Stefani asla terk edilmedi Blake Shelton , bir yıl önce ülkenin süperstarından ayrıldığını iddia eden bir habere rağmen. Dedikoducu Polis İlk ortaya çıktığında asılsız iddiayı bozdu ve şimdi zaman haklı olduğumuzu kanıtladı. Stefani ve Shelton bugün hala mutlu bir şekilde birlikteler.

Ama 19 Nisan 2017'de, Yaşam tarzı 'Gwen Dumps Blake ... Ama Hala Bebeği Oluyor!' Makalede, 'Gwen çoktan Blake'i terk ettiğine karar verdi.' Stefani'nin 'ilişkisinin fişini çekmeye karar verdiği', çünkü 'çocuklar gibi büyük meseleler ve nerede yaşayacağı konusunda bir anlaşmaya varabileceklerinden emin olmadığı' iddia edildi.Sözde 'kaynak' denen magazin gazetesine 'Evlenmek veya bebek sahibi olmakla ilgili tüm konuşmalar durdu' diyerek ekledi, 'Sadece tamamen farklı iki yaşam tarzı yaşıyorlar ve şimdi Gwen için ilişkinin bittiğini kabul etmesi küçük düşürücü . ' Sözde bölünmeye rağmen, dergi, Stefani'nin kendi başına bir evlat edinme ile ilerleyeceğini iddia etti.

Wie oft war Jennifer Garner verheiratet?

İşte burada gerçekten tuhaflaştı: Stefani'nin Blake'i nasıl 'terk ettiğini' ve ilişkilerinin 'bittiğini' anlattıktan sonra, çıkış yine de 'Blake'in işlerinin bittiğini resmen bildirmesi' gerektiğini iddia etti. Sözde ihbarcı, 'bitirmek' için 'korktuğunu' iddia etti. Evet, yayın bir 'Gwen Dumps Blake' i duyuran kapak sadece hikayenin içine gerçekte hiçbir ayrılığın olmadığı bir itirafı gömmek için.

Nicole Kidman Kinder mit Tom Cruise

Gazetecinin okuyucuları aldatmak ve onları, ayrılmamışken çiftin ayrıldıklarını düşünmeleri için kandırmak istediği açıkça görülüyordu. Stefani’nin sözcüsünün söylediklerine ek olarak Dedikoducu Polis Raporun 'B.S.' olduğu kayıtlara göre, temsilci ayrıca derginin kampıyla ilgili tartışmalarını yayınlamadan önce doğrulamayı asla zahmet etmediğini bize doğruladı. Gazeteciler için doğru protokol olduğu gibi gerçekten doğrulama isteselerdi, çıkış noktası Stefani'nin Shelton'la olan aşkını sona erdirmek istediğine dair iddialarının kesinlikle gerçek olmadığını öğrenirdi.

Ve geçen 365 gün içinde No Doubt şarkıcısı, erkek arkadaşını terk etmenin tam tersini yaptı. Tekrar tekrar birleşik bir cephe kurdu. Daha geçen hafta Stefani, Shelton'ın yaklaşan Las Vegas ikametgahını kutlayan bir etkinlikte kendisine katılmasını sağladı. . İki gün sonra birlikte ACM Ödülleri'ne katıldılar. Ve 24 saatten daha kısa bir süre önce, Çarşamba günkü 'Jimmy Kimmel Live' da Stefani, Shelton’ın eski kız arkadaşlarından birinin duvarına onun posterlerini asmasıyla ilgili eğlenceli bir hikaye paylaştı. O kızın aksine, Stefani hala onunla bir ilişki içinde.

Gecenin geç saatlerinde TV görünümünün başka bir noktasında, Stefani'nin gösterişsiz bir saç stiline sahip olduğu bir çocukluk fotoğrafı gösterildiğinde, 'Sadece ben ve Blake'in her zaman birlikte olmayı amaçladığını düşünüyorum çünkü bak, biraz kefal var,' dedi. [çok].' Açıkça Shelton'ı terketmek hâlâ aklında değil. Ve öyle görünüyor Yaşam tarzı okuyucuların böyle bir anlatı yayınladığını unutmasını istiyor.

Kent State Gun Girl Poop Hosen

Bu ayın başlarında, tabloid yeni bir kapak haberi yayınladı. Stefani hamile ve Shelton ile bir düğün planlıyor . Bölünmeyle ilgili önceki iddiaları için herhangi bir açıklama ve derginin ayrılık iddialarının yanlış olduğuna dair hiçbir onay yoktu. Anlaşıldığı üzere yayın burada da yanlıştı. Stefani’nin temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis evlilik ve bebek için sözde planların 'yanlış' olduğunu. Bütün bunlardan açıkça görülüyor ki, konu çift hakkında haber yapmak olduğunda çıkışa güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.