Are Gwen Stefani ve Miranda lambert kimin daha iyi 'taklidi' olduğu konusunda savaşmak? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma hikayesi bu. Dedikoducu Polis sahte önermeyi çürütebilir.

Yeni bir makale National Enquirer diyor Blake Shelton’ın eski karısı Lambert, kız arkadaşı Stefani’nin mücevher tarzına gizlice tapıyor ve onu gölgede bırakmak istiyor. Sözde 'muhbir' dergiye, 'Blake'in hayatında yerini alan kadın hakkında hiçbir şeye hayran olduğunu asla kabul etmezdi ve şimdi onu gölgede bırakmak için elinden gelen her şeyi yapıyor' dedi.Wie sieht John Goodman jetzt aus?

Sözde kaynağa göre, Stefani ve Lambert Los Angeles'ta aynı mücevher tasarımcısını kullanıyorlar ve ikisi de diğerinden daha iyi görünmek için özel sipariş veriyor. Bu ifade tek başına Lambert'in Tennessee'de yaşadığını düşünürsek pek bir anlam ifade etmiyor. 'İşin garibi, bu aşırı derecede pahalı parçaların Hollywood'da modası geçiyor - ama Gwen ve Miranda için değil,' diye ekliyor içeriden görünüşte sahte. “Onlar için yeni mücevherlerini sergilemek, birbirlerinden biri olmanın bir yolu! Daha gösterişli ve ne kadar değerli olursa o kadar iyidir. '

Tabloid'in makalesi hakkında doğru olan şey şudur: Stefani ve Lambert, her ikisi de mücevher takıyor. Yanlış olan şudur: diğer her şey. Yukarıda belirtildiği gibi, Lambert Hollywood'da yaşamıyor ve Stefani ile tam olarak aynı çevrelerde koşmuyor - öyleyse, hangi insan kalabalığı mücevherleri ile etkilemeye çalışıyor?

Ne zaman büyük bir haberdi Lambert, Stefani ve Shelton, CMA Ödülleri'ne katıldı Kasım ayında, çünkü nadiren yolları kesişiyorlar. İnsanlar dergisi o sırada No Doubt şarkıcısı ve erkek arkadaşının Lambert'in performansı sırasında başlarını sallarken, Lambert'in Shelton sahneye çıktığında aynısını yaptığını bildirdi. Shelton ve Lambert oldukça tartışmalı bir boşanma yaşadılar, ancak ikisi de yoluna devam ettiler ve Stefani ile hiçbir ilişkisi yoktu. Perde arkasında 'savaş savaşı' yok. Bir şey olursa, aynı odada olmaya zorlandıklarında herkes kibar kalıyor. Duruma yakın bir kaynak söyler Dedikoducu Polis hikaye uydurma.

Warum ließen sich Blake Shelton und Miranda Lambert scheiden?

Ne yazık ki Enquirer Shelton’ın eski karısı ve şu anki kız arkadaşını içeren sahte drama icat etmeyi seviyor. Kasım ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Lambert, CMA Ödülleri sırasında Stefani’nin bakışlarını 'patlattığını' duymuştu . Yukarıda belirtildiği gibi, ödül şovunda uzaktan skandal olan hiçbir şey olmadı. Yayının 2018 yılında, Shelton, Lambert'e gece geç saatlerde gizli görüşmeler yapıyordu. Stefani’nin arkasında. Bu çeşitli hikayeler tamamen kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.