Are Gwen Stefani ve Lady Gaga Las Vegas'ta ikamet ettikleri yerlerin popülaritesi konusunda anlaşmazlık mı yaşıyorlar? Bu haftanın magazin dergilerinden biri, iki şarkıcının acı bir 'rekabet' içinde olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Gaga onu başlattı Muamma Stefani onu icra ederken 28 Aralık'ta Park MGM beldesinde gösteri Sadece bir kız geçen Haziran ayından bu yana Planet Hollywood tatil beldesinde ikamet. Göre Yaşam tarzı No Doubt şarkıcısı rekabetten memnun değil.Çıkış, Gaga’nın şovunun açılış gecesine Katy Perry, Orlando Bloom, Jeremy Renner ve Dave Grohl gibi ünlülerin katıldığını, Stefani’nin ise 'önceki gece aynı A sınıfı kalibreli kalabalığın ilgisini çekmeye çalıştığını' belirtiyor. Bu öncül çok kusurlu. Doğal olarak, Gaga’nın Vegas gösterisinin açılış gecesinde, Stefani’nin koşunun altıncı ayında rastgele performanslarından birinden daha fazla yıldız gücü vardı. Karşılaştırma saçma.

Tabloid, bu hikayeyi kapağında 'Gaga vs Gwen: Nasty Feud Explodes!' Başlığıyla paylaşıyor. Bu büyük bir aşırı satış. Makalenin kendisi sadece Stefani'nin oyuncu arkadaşı tarafından tehdit edildiğini söylüyor, ancak bu fikir de doğru değil. Gerçekte, Stefani, Twitter'da Gaga'ya destek verdi 28 Aralık'ta ikametgahının başladığı gece. 'Bu gece @ladygaga'ya #Vegas açılış gecesi için güzel hisler gönderiyorum!' Stefani, Gaga'yı sahneden de övdü . Gaga’nın ilk performansından sonraki gece No Doubt şarkıcısı kendi şovunda “Strip'te açılışı yapan Lady Gaga'ya seslenmeliyim” dedi.

Ek olarak, derginin makalesi anonim ve görünüşte var olmayan bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor. Dedikoducu Polis Ancak, her iki yıldız için de bir temsilciye ulaştı. Her iki şarkıcı adına konuşma yetkisi olan Stefani ve Gaga’nın sözcüsü, iki kadın arasında kan davası olmadığına dair bize güvence veriyor. Ayrıca birbirlerinin Vegas'taki ikametlerini destekledikleri söylendi ve bu drama ve kıskançlık hikayesi sadece 'doğru değil'.

Kayda değer, ne zaman Yaşam tarzı Stefani’nin sözde profesyonel rekabetleri hakkında hikayeler uydurmakla meşgul değil, dergi aşk hayatıyla ilgili yalanlar yayınlıyor. Geçen ay, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için tabloid'e seslendi Stefani, Blake Shelton ile ikiz kızlar bekliyordu . Çıkış, bundan sadece bir ay önce Stefani ve Shelton’ın ilişkisi 'beladaydı'. Bu çelişkili hikayelerin hiçbiri doğru değildi. Gaga ile sözde bir 'kan davası' içeren bu sonuncusu daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.