Bir rapor, ilk birkaç bölümünün Ses olmadan Adam Levine yapımcıların umduğu kadar başarılı olmadı. Yöneticilerin artık Levine'i geri getirmeyi düşündükleri ve Gwen Stefani sadece gelecek sezon için geri dönmeyeceğini duyurdu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı.

Adam Levine'in Tekrar Koç Olması Gerekiyor mu?

'Ses Adem'i Geri İstiyor!' yeni bir kopyasını bağırır Temasta . Dergi cesurca 'Adam Levine sandalyesini son kez çevirmedi' diyor. Anonim kaynaklar çıkışa şunu söylüyor: Ses Levine'den beri bırakmaya karar verdi Programda 16 sezon geçirdikten sonra, 'yöneticiler gösterinin onsuz aynı olmayacağını biliyorlar. Bu yüzden onu geri almaya çalışıyorlar. 'Kırmızı antrenör koltuğunda oturan, lacivert desenli tişörtlü Adam Levine

(Ses / YouTube)

'Hayranlar Onu ve Blake ile olan arkadaşlığını özledim [Shelton, 44], ”diye devam ediyor kaynak, ancak önlerinde duran büyük bir sorun var: Blake'in yeni nişanlı . 'Gwen [Stefani, 51] üzerinde çalışmayı seviyor Ses ve başka bir sezon daha yapmayı umuyor, ancak Adam'ı geri getirmek bunu değiştirebilir. ' Başka bir gizemli kaynak, Levine'nin şovdan kötü şartlarla ayrıldı Gösteriye ve iş arkadaşlarına olan sürekli övgülerine rağmen.

Gwen Stefani Ayrılıyor, Ama ...

Şovun bir temsilcisi, 'Adam'ın Gwen'in yerini alması için hiçbir tartışma yapılmadı' diyerek söylentiyi kapattı. Daha da önemlisi, Stefani'nin gelecek sezon geri dönmeyi planlamadığı açıklandı ve Koltuğunu Nick Jonas'a verirken - Levine değil. Magazin dergisi zaten isimsiz kaynaklarının sözlerine şovda yer alan bir kişi yerine güvendiğinden, bu söylentiyi inanılmaz kılan başka neyin olduğuna bakalım.

Ses geçen yılki kadar güçlü başlamadı elbette, ama prömiyeri hala reytingleri aştı - aslında, önceki finalinden bile daha iyi iş çıkardı. Gösterideki herkes iyi performans gösteriyor. özellikle COVID-19 protokolleriyle hala yerinde, bu yüzden şovdaki hiç kimsenin yine de değiştirilmekten endişelenmesi gerekmiyor.

Tabloid, Stefani'yi umursamıyor gibi görünüyor. Yanlış bir şekilde onun üzerinde gerginliğe neden oluyordu Ses Ekim ayında Shelton ile olan ilişkisi nedeniyle. Aynı zamanda çiftin sahte bir hikayesini de oluşturdu. onların nişanları yüzünden sette savaşmak . Bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi, tıpkı en son olduğu gibi Ses söylenti doğru değil. Magazin dergisinin hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

John Travolta praktiziert immer noch Scientology