Are Gwen Stefani ve Fergie iddia edilen bir kan davasını bitirdikten sonra Grammy'de düet yapmak? Magazin dergilerinden bir haber, iki şarkıcının 'baltayı gömmeye' karar verdiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve epeyce hata buldu.

Göre TAMAM MI! , Stefani ve Fergie arasında 'uzun süredir devam eden bir kan davası' 'yatağa atıldı ve hatta pop yıldızları bu ay Grammy'lerde bir performans için takım kurmayı bile tartışıyorlar.' Dedikodu dergisi, sözde 'Fergie, Gwen'in sesinden etkilenmiş gibi görünen hitlerle solo kariyerine başladığında rekabetin ateşlendiğini' iddia ediyor. Sözde 'içeriden' biri, '[Onlar] yıllarca birbirlerini yanlış şekilde ovuşturdular. Onlar sadece aynı fikirde değillerdi. 'Ancak çıkış, 'Fergie' The Voice 'a katılmak için görüşürken, o ve Gwen konuşmaya başladığını iddia ediyor. Yayının iddia edilen kaynağı şöyle açıklıyor: 'İkisi de aniden sona eren evlilikleri olan anneler. Bu onları bağladı. ' Ve şimdi, iddia edilen haberciyi savunuyor, Fergie 'tamamen kadınların güçlendirilmesiyle ilgili ... ve sahnede Gwen ile kıç tekmelemek için sabırsızlanıyorum.'

jason sudeikis und jennifer aniston

Çok hızlı değil. Bu çekişmelerde bir takım sorunlar var. Öncelikle, Stefani ve Fergie hiçbir zaman gerçek bir kan davası içinde olmadılar. Müzik eleştirmenleri ara sıra 2000'lerde müziklerini karşılaştırdılar, ancak aralarında gerçek bir anlaşmazlık olduğuna dair hiçbir kanıt yok. Bu nedenle, magazin dergisinin hiçbir örneği yoktur ve sadece genel olarak bir 'rekabet' ten söz eder.

İkincisi, öyleydi Fergie'nin görüşmelerde olduğu 'American Idol' reboot'u , 'The Voice' değil. Ve Stefani'nin 'İdol' ile hiçbir ilgisi olmadığı için, sözde 'konuşmaya başladıkları' yol olamazdı. Son olarak yaklaşan 2018 töreni için ilk Grammy sanatçıları Perşembe günü açıklandı ve ne Stefani ne de Fergie listede yok.

Ist Ynw Melly ein Gefängnis?

Elbette, hala imzalanacak birçok isim olduğu için, önümüzdeki haftalarda kadroya eklenmesi kesinlikle mümkün. Fakat Dedikoducu Polis Yapıtlarda ortak bir Grammy performansı olmadığını söyleyen Stefani'nin bir temsilcisiyle görüştü. Sözcü aynı zamanda herhangi bir 'kan davasından' da habersizdi. Herhangi bir değişiklik olursa güncelleme yapacağız, ancak Dedikoducu Polis aynı tabloidden şüpheleniyor Bu hafta Stefani'nin 'evli' olduğu konusunda defalarca yalan söyledi kendisi ve Fergie ile olan ya da olmayabilecek herhangi bir şey hakkında doğru bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.