İddia eden çevrimiçi bir hikaye Gwen Stefani nedeniyle 'plastik cerrahiyi terk etmek' Blake Shelton uyduruldu Dedikoducu Polis açığa çıkarabilir. Ve çift için çok sayıda var olmayan düğün ve hamilelik uyduran aynı tabloidden geliyor.

'Gwen Stefani’nin Erkek Arkadaşı Blake Shelton Sayesinde Tüm Plastik Cerrahiden Kurtuluyor' TAMAM MI! web sitesinde, 'Gwen Stefani düz göğsünden artık utanmıyor! ... Pop şarkıcısı Blake Shelton onu olduğu gibi seviyor ve diğer tüm kozmetik prosedürlerini kalıcı hale getirmesi için ona ilham verdi. dinlenme.' Sözde 'içeriden' biri, 'Gwen göğüs işlerini, burun tweaks'ı, Botoksu, kimyasal peelingleri ve dudak dolgusunu yasaklıyor.'Wer hat Leonardo Dicaprio geheiratet?

Bu sözde kaynak, dedikodu dergisine 'Sahte ve plastik olmak istemiyor. İnsanlar Gavin [Rossdale] ile birlikteyken göğüs büyütme ameliyatı yaptırdığını söylüyordu ama artık gittiler. Şimdi, gideceği en uzağa yastıklı sütyen giymek olacak, ama bunlar gerçek, düz ve muhteşemler. ' Stefani'yi daha kendinden emin ve güvende hissettirdiği iması bir yana, Shelton'ın rolünün nasıl olduğu hiçbir zaman tam olarak açıklanmadı.

Ne olursa olsun, bu oldukça çılgınca TAMAM MI! okuyucuların, Stefani’nin 'düz' ama 'muhteşem' göğüsleri hakkında bir 'içeriden' biri ile konuştuğuna inanmasını istiyor. Bir aydan daha kısa bir süre önce Dedikoducu Polis Yayını, hakkındaki tamamen gerçek dışı kapak hikayesi nedeniyle bozdu. Stefani ve Shelton ikizleri bekliyor . Açıkçası, bu son makalede hamilelik hakkında hiçbir şey söylenmedi, bu yeni masalın tamamen Stefani'nin vücuduyla ilgili olduğu düşünüldüğünde bu biraz tuhaf.

Tabii ki, tabloid de Stefani'nin bundan önce birçok kez hamile olduğu konusunda yalan söyledi. Ek olarak, dergide hiç gerçekleşmemiş düğünler ve ayrılıklarla ilgili tamamen yanlış kapak hikayeleri var. Bu iddialar söz konusu olduğunda, satış noktasının güvenilir bir kaynağı yoksa, Stefani'nin göğüs ölçüsü hakkında güvenilir bir 'içeriden' bilgi sızıntısı nasıl olur? Basitçe söylemek gerekirse, öyle değil. Yayın, bu 'plastik cerrahi' hikayesini uydurdu.

shaquille o neal und seine freundin

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.