Gwen Stefani dökmedi Blake Shelton ve yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesinin aksine yapmayı da planlamıyor. Dedikoducu Polis yalnızca yanlış raporu bozabilir. Doğru olmadığı söylendi.

Stefani'nin Shelton'dan ayrıldığı iddiası, Yaşam tarzı , 'Gwen Blake'i Dump Ediyor ... Ama Hala Bebeği Oluyor!' Sayının içinde benzer bir başlıkta 'Gwen ve Blake: Bitti' yazıyor. Ve magazin gazetesine göre, Shelton ile 'Hızlı ve öfkeli romantizminin sonu' Stefani için 'yeni kalp kırıklığına' neden oldu.Gwen, Blake'i terk ettiğine çoktan karar verdi. Çocuklar gibi büyük meseleler ve nerede yaşayacakları konusunda bir anlaşmaya varabileceklerinden emin olmayan Gwen, Blake ile olan ilişkisinin fişini çekmeye karar verdi ”diyor dedikodu dergisi. Sözde 'içeriden' bir kişinin çıkışta 'Arkadaşlar bittiğini söylüyor' dediği aktarılıyor.

Bu sözde kaynak şöyle devam ediyor: “Gwen ve Blake, evlilik ve bebek konusunda hızlı bir yol izlemişlerdi, ancak evlenme ya da bebek sahibi olma konusundaki tüm konuşmalar durdu. Tamamen farklı iki yaşam tarzı yaşıyorlar ve şimdi Gwen'in ilişkinin bittiğini kabul etmesi aşağılayıcı. ' Yayın, Shelton'ın mutfakta Stefani'yi görmezden geldiği iddia edilen 'kırılma noktası' nın 'acı verici derecede sıradan bir an' olduğunu iddia ediyor.

Tabloid, romantizm boyunca 'kırmızı bayraklar' olduğunu iddia ederek hikayenin geri kalanını dolduruyor ve hatta Stefani'nin şimdi kendi başına evlat edinmeyi planladığını iddia ediyor. Ama 'önce, işlerinin bittiğini Blake'e resmi olarak bildirmesi gerekiyor.' Evet, Yaşam tarzı Stefani'nin Shelton'ı terk ettiğini duyuran bir kapağı var ve hatta makalesinde 'Blake'i terk etti' diyor, ancak daha sonra aslında bunu yapmadığını iddia etmek için… henüz. Derginin sözde muhbiri, 'bitirmek' için 'korktuğunu' iddia ediyor, bu da çiftin gerçekten ayrılmadığı zamanlar için harika bir bahane.

Jamie Foxx und Katie Holmes Ehe

Ve eğer Stefani ve Shelton, çizginin aşağısında bir noktada istifa ederse, çıkış kesinlikle haberi bozduğu için itibar kazanmaya çalışacaktır. Ancak şu anda yayın hiçbir şeyi bozmadı. No Doubt şarkısının iddialarına rağmen yakın gelecekte Shelton'ı terk etme niyeti yok. Aslında, çift Paskalya'yı Stefani'nin ailesiyle birlikte geçirdi. Ve çiftin gerçek 'arkadaşları' ilişkilerini sürdürmüyor 'bitmiş' değil.

Hepsi doğru değil. Ve yayının bu raporu kendi başına uydurup uydurmadığı veya güvenilmez kaynaklara dayanıp dayanmadığı önemli değildir. Sonuç olarak, derginin kapağının sahte bir haber olması ve çıkış noktasının makalesinin doğruluğunu kontrol etme zahmetine girmemiş olmasıdır. Dedikoducu Polis bunu biliyor çünkü Stefani’nin temsilcisi, tabloid’in bilgilerini asla doğrulamaya çalışmadığını söylüyor. Aynı sözcü, haber kaynağının hikayesine 'BS' diyor. Fakat Dedikoducu Polis bir adım daha ileri gitti ve benzer şekilde iddiaların doğru olmadığını söyleyen başka bir Stefani içerisinden biriyle görüştü.

Aynı tabloid de aylar önceydi Stefani 'hamile gelin' Sadece Shelton ile evlenmeyi planlamakla kalmayıp, çocuğunu da beklediğini söyleyerek. Dedikoducu Polis Geçtiğimiz Ekim ayında yayımlanan bu kapak haberi haklı olarak bozuldu ve zaman bizim haberciliğimizi haklı çıkardı. Ne düğün ne de bebek. Ve bir ayrılık hakkındaki bu en yeni makale, derginin yanlış anlatımındaki en son düzmece kıvrımlardan sadece biri.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.