Dır-dir Gwen Stefani ile çatışmak Kelly Clarkson sette Ses ? Bu hafta magazin dergilerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis yanlış buldu.

Son sayısında bir makale Yaşam tarzı Stefani ve Clarkson, gerçeklik yarışma şovlarının perde arkasında kavga ettiklerini söylüyor. Gazete gazetesine 'Gwen Kelly’nin aşırı coşkusunu hissetmiyor' diyor. 'Kelly her çığlık attığında veya sandalyesinden atlamaya başladığında yardım edemiyor ama utanıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Stefani'nin Clarkson'ın kişiliğinin tamamen 'sinir bozucu' olduğunu düşündüğünü söyleyerek devam ediyor.Sözde kaynağa göre, Stefani’nin erkek arkadaşı Blake Shelton - aynı zamanda Ses - yardımcı yıldızlarının da hayranı değil. Şüpheli habercisi, 'Kelly'den nefret etmiyor,' diye ekliyor. 'Sadece… onunla çalışmak, seni rahatsız etmeyi bırakmayan sinir bozucu bir küçük kız kardeşe sahip olmak gibi.'

Gerçekte, Stefani ve Clarkson oldukça iyi anlaşıyor. Bu aydan daha erken, Stefani, Clarkson'ın yayınladığı bir Instagram videosunu paylaştı No Doubt şarkıcısının hayranı olduğu hakkında ve 'Aman Tanrım seni seviyorum' başlığını ekledi. Clarkson’un videosu, 'Girl Power' videosundan klipler içeriyor. Ses , bu ikisinin mutlu bir şekilde anlaştığı birçok sahneyi içeriyor. Aslında görüntüler, Clarkson'ın 'aşırı hevesli' tek kişi olduğu fikrine rağmen, Stefani'nin gösteri sırasında sandalyesinden hızlıca atladığını gösteriyor. Ayrıca videoda Stefani, Clarkson'ın kendisinin ve Shelton’ın evinde çocuklarıyla akşam yemekleri ve oyun buluşmaları için sık sık misafir olduğundan bahsediyor.

Shelton'ın Clarkson'dan hoşlanmadığıyla ilgili bölüm de sahte. 'Girl Power' videosunda, country yıldızı iki kadını rekabet güçlerinden ötürü övüyor ve şakayla ekliyor: 'Bu kız gücü meselesi sinirlerimi bozmaya başlıyor. Koçlar arasında gerçek bir düşmanlık yok.

Shelton ve Clarkson, Clarkson’un kocasının Shelton’ın menajeri olduğu için şovun kadrosuna katılmadan önce arkadaş canlısıydı. İle bir röportajda İnsanlar Clarkson tam zamanlı koç olarak çalışmaya başlamadan hemen önce, Şubat 2018 tarihli dergi, Shelton, Clarkson'dan arkadaş olarak bahsetti. şov dışı ve şovdaki bir rakip. Koçların birbirleriyle 'kan davası' ya da birbirlerinden hoşlanmamaları hakkındaki açıklamalar, sadece ilişkilerinin yanlış beyanlarından ibarettir.

Bu, magazin dergisinin kadroları arasında dramayı kızdırmaya çalıştığı ilk şey değil Ses . Eylülde, Dedikoducu Polis kuruluşun iddiasını çürüttü Stefani, şovun Taylor Swift'i eklemesine öfkeliydi akıl hocası olarak. Ayrıca, 2018 yılının Ağustos ayında, Shelton, Stefani'den gösteriden istifa etmesini istiyor . Dergi, hit dizinin perde arkasında neler olduğuna dair gerçek bir kavrayışa sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.