Gwen Stefani 50. yaş gününü hamile kalarak kutlamıyor Blake Shelton Düzmece bir tabloid hikayesine rağmen 'nin bebeği. Dedikoducu Polis raporu bozabilir. Tamamen gülünç.

Stefani bu haftanın başlarında 50. doğum gününü Shelton ve üç oğluyla kutladı. Bu ilham verdi TAMAM MI! Stefani'nin başka bir bebek sahibi olmaya çalıştığı hakkında bir hikaye uydurmak için. Tamamen isimsiz bir 'içeriden' alıntı yapan tabloid, şarkıcının yakın arkadaşlarına 'pasta üzerindeki mumları söndürme zamanı geldiğinde, bir mucize dileyeceğini, Blake ile bir kız bebek' dediğini iddia ediyor. Dr. Seuss tarzı kafiyenin kasıtlı olup olmadığı belli değil.Namen der Baldwin-Brüder

'Kaynak', Stefani'nin bir süredir doğal olarak gebe kalmaya çalıştığını ekliyor. 'Gwen 50'li yaşlarına girerken, bunun zamana karşı bir yarış olduğunu biliyor. Bu nedenle, IVF veya taşıyıcı annelik yolunu seçmek anlamına gelse bile, önümüzdeki yılın başlarında ikiye katlamayı umuyor. ' Shelton, 'Gwen’in çocuklarını seviyor ve onları kendi çocuğu olarak görse de' bahşişçi 'her zaman büyük bir aile istiyordu ve şımartılacak bir kıza sahip olmanın eğlenceli olacağını düşünüyor.'

Görünüşe göre var olmayan kaynak, 'Gwen, Blake'in ne kadar baba olmayı istediğini biliyor ve kendi neşe paketlerine sahip olana kadar uzun sürmemesi için dua ediyor,' diye ekliyor. Tabii ki, tabloid sahte bebek söylentileriyle bitmiyor. Sözde içeriden biri, Shelton'ın 'soruyu önümüzdeki haftalarda Oklahoma çiftliğinde Gwen'e sormayı planladığını', ancak Stefani'yi şaşırtmak için bunu gizli tuttuğunu belirtiyor.

Eğer durum böyleyse, ağzı açık bir arkadaşına ya da bu 'içeriden' kim olursa olsun, bu konu hakkında konuşması pek olası değildir. Sözde bahşişçi, 'Geri kalan her şeyi çözdü,' diye bitirdi. 'Hızlı bir nişan ve baharda bir düğün istiyor, böylece tüm odaklarını ailelerine ve umarım yeni bebeklerine verebilsinler.'

Bütün makale sadece çift hakkındaki eski söylentileri geri dönüştüren magazin gazetesi. Aslında, TAMAM MI! Ocak ayında bu yılın başlarında oldukça benzer bir hikaye yayınladı. Stefani ve Shelton bir kız çocuğu doğuruyorlardı ve Shelton’ın 'baba olma' arzusunu tatmin etmek. TAMAM MI! Hatta bizim 2018'in En İyi Blake Shelton ve Gwen Stefani Söylenti o yılın Ocak ayından itibaren iki kişinin evlenmesi ve bebek sahibi olmasıyla ilgili başka bir parça ile.

Bu hikaye, dedikodu medyasından klasik bir tekniğin harika bir örneğidir. Stefani ve Shelton şu an evli olmayan hayatlarından memnun olduklarından, magazin dergileri çiftin evlilik planları hakkında sahte dedikodular yayarlar. İkisi evlenirse, dergilerin geri dönüp iki boşanma hakkında hikayeler yayınlamaya başlayacağından tamamen eminiz.

wer hat sienna miller datiert

Tam olarak aynı şey, bir kadın ünlü, yaşı kaç olursa olsun ciddi bir ilişkiye girdiğinde ortaya çıkar. Magazin dergileri, kanıt eksikliği veya doğum yapan yaşlı bir kadının getirdiği zorluklar hakkında soru sormaktan kaçınmak için “IVF ve taşıyıcı anneliği keşfetmek” konusunda aynı yorgun dili kullanıyorlar. Bu noktada tam bir tembellik ama Dedikoducu Polis gazeteler kaç kere yayınlasa da bu yalanları dile getirmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.