Gwen Stefani tabloid bir makalenin inandığına rağmen, Blake Shelton’ın bebeğine hamile değil. Birkaç Las Vegas gösterisini iptal etti, ama bu beklediği için değil. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçeği bulamadı.

Stefani’nin Las Vegas’taki üç gösteriyi iptal etmesinin ardından Sadece bir kız ikamet Küre bir çocuk taşıdığı için olması gerektiğini teorileştiriyor. Gizemli bir 'kaynak', magazin gazetesine 50 yaşındaki Stefani'nin hamilelik hakkında 'ayın ötesinde' olduğunu, ancak arkadaşlarının 'ona rahat davranması gerektiğini söylediğini' söylüyor. 'Hollaback Kızı' şarkıcısının onu hastaneye bile yatıran 'nadir ve aşırı bir sabah bulantısı' yaşadığı söyleniyor.Kaynak, Shelton'ın 'çok endişeli' olduğunu iddia ediyor, 'ama Gwen ona emin ellerde olduğuna dair güvence verdi.' Tabloid, Stefani’nin yaşını gündeme getirmekte tereddüt etmiyor ve “son kısırlık sorunlarının” çifte endişeye neden olduğunu öne sürüyor. Şüpheli içeriden biri, birkaç başarısız IVF turundan sonra 'neredeyse pes ettiğini' söylüyor, ancak 'inancı ve dayanıklılığı işe yaradı ve bir mucize oldu!' Görünüşe göre hem Stefani hem de Shelton bir kızı umuyorlar, kaynak bitiriyor, 'ama şimdilik Gwen sağlıklı bir hamilelik sağlamak için dinlenmeli ve rahatlamalı.'

Stefani, hamile olmadığı gerçeği dışında, hamilelik sırasında her şeyi sağlıklı ve stressiz tutması için hepimiz yanındayız. Hikaye tam bir uydurmadır. Dedikoducu Polis şarkıcının beklemediğini bizim için onaylayan müzik yıldızlarına yakın bir kaynağa ulaştı.

Ek olarak, hikayenin öncülü hiçbir anlam ifade etmiyor. Stefani, Şubat ayının ilk birkaç haftasında belirtilmeyen bir hastalık nedeniyle dört gösteriyi gerçekten iptal ederken, tüm bu gösteriler yeniden planlandı ve ikametgahı Mayıs ayına kadar devam ediyor. Stefani bir hamilelik sırasında gerçekten dinlenmeye ve gevşemeye odaklanmış olsaydı, önümüzdeki üç ay boyunca sürekli akşam gösterileri yapmaya devam edemezdi.

Müzik endüstrisinin en ünlü çiftlerinden biri olan Stefani ve Shelton, kendileriyle ilgili saçma dedikodulara yabancı değiller. The Küre özellikle şarkıcılar hakkında hikayeler uydurmaktan hoşlanıyor gibi görünüyor. 2018 yılında, magazin dergisi şunları iddia eden bir haber yayınladı: Stefani ve Shelton, iki yaşında bir kızı evlat ediniyorlardı. . Geçtiğimiz Ağustos ayında güvenilmez yayın iddia edildi Stefani, Shelton'ı kilo vermek için diyet yapmaya zorluyordu. . Dedikoducu Polis her iki söylentiyi de yanlış olarak çürüttü. Magazin gazetesi, orada olmayan dramayı bulmak için çaresizdir.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Blake Shelton, Gwen Stefani İki Yaşındaki Yetim Kızı Evlat Ediniyor mu?' Gossip Cop, 14 Aralık 2018.

  • Matis, Griffin. 'Gwen Stefani, Blake Shelton'ı Kilo Vermek İçin Eti Vermeye Zorluyor mu?' Gossip Cop, 31 Ağustos 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.