Bu haftanın magazin iddialarından biri Gwen Stefani düğününü iptal etmek Blake Shelton bebeğine hamile olmasına rağmen. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Göre TAMAM MI! , şarkıcı kısa süre önce birkaç tüp bebek tedavisinin ardından hamile kaldı ve erkek arkadaşıyla Oklahoma çiftliğinde evlenmeyi planlıyordu, ancak 'ayrıntıları tamamlama konusunda mesafeli ve kararlı davranmaya başladığında' her şey değişti. Sözde bir kaynak, dergiye Shelton'ın sonunda 'iki başarısız evlilikten sonra ayakları üşüdüğünü itiraf ettiğini' ve Stefani'nin 'düğünü iptal etmeye' karar verdiğini söyledi.Derginin sözde kaynağı 'O zamandan beri gözyaşları içinde' diye ekliyor. 'Bir kısmı hamilelik hormonları olabilir, ama aynı zamanda kırık bir kalbi emziriyor. Gwen, Blake'in birlikte üç yıl geçirdikten sonra kötü bahaneler uydurduğunu düşünüyor. ' Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Ayrılmadılar, ancak işler oldukça gergin ve duygusal.'

Bu hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değil. Yeni başlayanlar için, Stefani, 'The Ellen DeGeneres Show' da dedi geçen ay o ve Shelton'ın nişanlanmadıkları. Basitçe söylemek gerekirse, pop yıldızı var olmayan düğün planlarını iptal etmedi. Bebek söylentilerine gelince, güvenilmez çıkış, bundan bahsetmiyor Stefani, Las Vegas ikametgahını sergiliyor. Kasım ayına kadar. Sözde hamileliği boyunca her gece sahnede şarkı söyleyip dans edeceğine inanmak saçmadır.

Derginin mantıksız hikayesine ek olarak, anonim ve izlenemeyen bir kaynaktan gelen iddialara da dayanıyor. Dedikoducu Polis ancak, Stefani’nin sözcüsünü kontrol etti ve kayıtta bize makalenin tamamen 'doğru' olmadığını söyledi. Magazin dergisinin görünüşte hayali içeriden birinin söylediğine rağmen, şarkıcının temsilcisi hamile olmadığını ve eserlerde hiç düğün yapmadığını onaylıyor.

Kayda değer, TAMAM MI! çift ​​hakkındaki sahte hikayelerini takip etmekte güçlük çekiyor. Dedikoducu Polis Ocak 2018'de yayına, yanlış bir şekilde bildirdiği için bozuldu. Stefani zaten hamileydi ve Shelton ile evlendi. . Ağustos 2017'de, çıkış yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Shelton, Stefani'yi 'terk etmişti' . Bundan bir ay önce, Dedikoducu Polis dergi hakkında bir hikaye uydurması için seslendi Shelton ve Stefani ikizlere sahip .

Miranda Lambert Blake Shelton Baby

Tabloid'in çiftle ilgili çeşitli makaleleri, hayran kurgu ve pembe dizilerle gazetecilikten daha fazla ortak noktaya sahip. Piyasanın Stefani ve Shelton'a yakın gerçek kaynakları olmadığı veya aşkları hakkında sahte raporlar uydurmaya devam etmeyeceği açık. Hamilelik ve iptal edilmiş bir düğünü konu alan bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.