Gwen Stefani Blake Shelton Twins Kapak

(TAMAM MI)Gwen Stefani ve Blake Shelton 'mucize bebekler' hakkındaki bir tabloid kapak hikayesine rağmen ikiz beklemiyorlar. Dedikoducu Polis münhasıran bu yanlış raporun uydurulduğunu ortaya çıkarabilir.Jamie Foxx und Katie Holmes Hochzeit

Yeni kapak TAMAM MI! yanlış bir şekilde, “Gwen ve Blake İkizleri! 47 Yaşında Mucize Bebekler! ' Gazeteci, baskının içinde şöyle diyor: 'Gwen Stefani'nin beau Blake Shelton'dan beklediği yakın çevreleriyle, 'Voice' altın çifti bunu resmileştirmeye hazır. Daha sonra makalede özellikle iddia ediliyor: 'Arkadaşlar sadece köşede bir düğün olmadığını, Gwen'in ikizleri beklediğini fısıldıyor!'

Ancak sayının ön yüzünde yer alan kendinden emin açıklamaya rağmen, dedikodu dergisinin durumdan gerçekten emin olmadığı görülüyor. Sözde 'kaynak' denilen bir sözde 'Hamilelik, onun yaşında bir mucizeden başka bir şey olmazdı, ancak olasılık dışı değildir' diyor. Ancak kapak, bir “olasılıktan” çok daha fazlasını ima ediyor. Yine de ortaya çıktığı gibi, çıkış ve 'kaynağı' yalnızca tahmin amaçlıdır. 'Kelime, ailesinde, babasının yanında [ikizler] dolaşıyor ve arkadaşları sürekli Beyonce’nin hamileliği hakkında konuştuğunu ve tavsiye almak için ona ulaşmak istediğini söylüyor. İnsanlar iki ve ikisini bir araya getirmeye başlıyor ”diye iddia ediyor, sıfır gerçek onay veya kanıtı olan sözde muhbir.Ve bu sözde ihbarcı, Stefani'nin gerçekten hamile olup olmadığından emin olmasa da, aynı 'kaynak' da haberi Shelton'a doğum gününde verdiğini iddia ediyor. Bunlar birbiriyle çelişen iki kavramdır. İlk önce ikizlerin, arkadaşlarının bahsettiği bir 'olasılık' olduğunu iddia etmenin ve ardından Stefani'nin Shelton'a iki bebeği olacağını söylediğini iddia etmenin bir anlamı yok. Bu itirafın sözde taşralı şarkıcının doğum gününde gerçekleşmiş olması da şüphelidir. Bu bir aydan fazla oldu. Bu gerçekten olduysa ve TAMAM MI! gerçekte ayrıntılarıyla bir “kaynağı” vardı, neden ilk kez şimdi bu kadar uzun süre sonra rapor ediliyor?

Jake von State Farm schwarz

Her halükarda, magazin gazetesinin 'kaynağı', 'Gwen ve Blake gerçekten kaderin onları bir araya getirdiğini düşünüyor ve daha fazla çocuk vaadiyle onları kutsamaya devam ediyor. Gerçek olduğundan emin olmak için birbirlerini sıkıştırmaları gerektiğini söylüyorlar. ' Shelton'ın yazın çoğunu Stefani'nin çocuklarıyla geçirdiğini haklı olarak belirtmenin yanı sıra, bu hikayenin büyük kısmının sahte olduğu düşünüldüğünde, bu ironik bir kelime seçimi. Ve bu bile derginin ısrar ettiği Aralık ayındaki bir çelişki. Shelton, Stefani’nin oğullarıyla çatışıyordu. .

Dahası, daha önce iddia edilen bu çıkış Stefani ikizlere hamileydi neredeyse tam olarak bir yıl önce. Aslında, bu kapak 'mucize bebekleri' de lanse etti ve 'isimleri zaten seçtiklerini' iddia etti (aşağıya bakın). Elbette, sözde hamilelik ve hiç ikiz doğurmamış olması bu yeni kapak hikayesinde ya da yayının Stefani'nin beklediği hakkında yalan söylediği diğer kapak hikayelerinden hiç bahsedilmiyor. Her durumda, zaman kendini kanıtladı Dedikoducu Polis her hata ayıklamada haklıydı ve ayrıca TAMAM MI! sadece verimli bir hayal gücüne sahip değil, aynı zamanda sözde bir haber kaynağından doğru bilgileri hak eden okuyucularına sürekli bir ihmalde bulunuyor.Stefani'nin bir temsilcisi özellikle 'Bu doğru değil' diyor Dedikoducu Polis Bu son iddia hakkında ikizleri bekliyor. Ayrıca tabloid gazetesinin şarkıcı kampına hamilelik hikayesini doğrulamak için ulaşmadığını da öğrendik. Her halükarda, utanç verici bir şekilde uydurulmuştu.

Tom Cruise und Renee Zellweger
Gwen Stefani Blake Shelton Twins Kapak

(TAMAM MI)

Gwen Stefani Hamile İki Kız Tamam

(TAMAM MI)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.