Are Gwen Stefani ve Blake Shelton iki ayrı düğün törenine 10 milyon dolar harcamak? Bu hafta bir gazetenin kapak hikayesinde yazdığı şey buydu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Biz Haftalık , müzikal güç çifti bir değil iki cömert tören için 'düğün geri sayımına' başladı: Biri Shelton’daki Oklahoma çiftliğinde ve diğeri Los Angeles malikanesinde. Sözde bir kaynak, 'Bunlar hayatlarının en özel iki günü olacak' diyor, 'yani hepsi dışarı çıkıyor.' İkili sözde şu anda 'Temmuz veya Ağustos düğün tarihi' planlıyor. Kaynak, 'Her şey belirli aile üyelerinin ve arkadaşların mevcudiyetine bağlıdır' diyor.Was macht Pauly Shore jetzt?

Tabloid, çiftin koronavirüs salgını sırasında 'tüm sevdiklerinin herhangi bir şeyi taşa koymadan önce güvenli bir şekilde katılabilmelerini sağlamak istediklerini', ancak bunun yine de 'çok, çok büyük bir parti olacağını' öne sürüyor. LA töreninin daha samimi ve Oklahoma'nın 'büyük bir patlama kutlaması' olmasıyla, iki düğün için listede yaklaşık 200 misafirin yer aldığı tahmin ediliyor.

Rağmen tabloid medyanın sürekli aksine iddiaları , Gwen Stefani ve Blake Shelton kamuya herhangi bir nişan ilan etmediler ya da yakın zamanda evlenmek istediklerine dair herhangi bir belirti vermediler. ET Online, yalnızca birkaç hafta önce şunu bildirdi: Stefani koridorda yürümek için 'acele etmiyordu' . Güvenilir prizin kaynağı, 'İnsanlar ona Blake'le ne zaman düğümü bağlayabileceklerini sorup duruyor,' dedi, ama 'şu anda, dünyada olan her şeye rağmen, kesinlikle herhangi bir düğün planını arka plana attı.'

Ayrıca geçen yıl Shelton'ın, 'marketteki çöp dergilerinden hiçbirinde haberi vermeyi' planlamadığını söylemiş olduğunu da belirtmek gerekir, 'bu olduğunda, bunu duyacaksınız.' İşte aldın.

Wie lange ist Rob Lowe schon verheiratet?

Dedikoducu Polis ayrıca şunu belirtmek isterim Biz Haftalık Yıllardır Gwen Stefani ve Blake Shelton hakkında sahte hikayeler yayınlıyor. Örneğin, 2018'de dergi şunu yazdı: çift, taşıyıcı anne aracılığıyla bebek sahibi oluyordu . Ne yazık ki tabloid için, Stefani’nin kendi temsilcisi bize hikayenin yanlış olduğunu bildirdi. İki yıl sonra, haklıymışız gibi görünüyor.

Daha yakın zamanlarda, tabloid şunu yazdı: Stefani ve Shelton nihayet evleniyorlardı. aylarca bekledikten sonra. Daha önce bir kez evlenmiş ve boşanmış olan Stefani, iddia edildiğine göre, Shelton ile bir törene devam etmek için Katolik Kilisesi'nden resmi bir fesih bekledi. Ancak bir kaynak sözde dergiye, Stefani'nin artık bir iptali beklemenin 'bu noktada beyhude' olduğunu hissettiğini söyledi. Dedikoducu Polis Bu derginin geçmişte bu söylentiyi kaç kez yayınladığına bakılırsa oldukça şüpheliydi. Dahası, daha önce bahsettiğimiz ET Online makalesi aynı gün yayınlandı, bu yüzden bu hikayeyi de çürüttü.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.