Yaptı Gwen Stefani ve Blake Shelton geçen yıl onun doğum gününde evlendi mi? Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi araştırdı. Bugün, ikisinin bir törenle devam edip etmediğini görmek için makaleye dönüp bakıyoruz.

Gwen ve Blake’in Ormandaki Gizli Töreni

Geçen yıl bu zamanlarda, Yaşam tarzı Stefani ve Shelton ilan etti bir kamp gezisi sırasında evlenmek pop şarkıcısının 50. doğum günü için. Dergi, çiftin ormanda gizli bir tören yaptığını ve uzun süredir kız arkadaşı için sürprizi düzenleyen kişinin Shelton olduğunu iddia etti.Dedikoducu Polis Daha saygın satış noktaları Stefani tarafından bildirildiğini belirtmek isterim. 50. yaş gününü evde geçirdi Shelton ve üç oğlu ile. Hala Yaşam tarzı Sürpriz 'peri masalı' düğünü organize etmek için country şarkıcısına pop şarkıcısının ailesi ve arkadaşlarından yardım edildi. İçeriden biri, ikilinin Los Angeles'ta ikinci bir tören planladığını ve ikisinin yakında küçük bir kız sahibi olmayı umduğunu açıkladı.

https://www.instagram.com/p/CGYfgLHnqJf/

Düğünler ve Bebekler, Bunlardan Herhangi Biri Doğru mu? Cevaplarımız Var

Blake Shelton ve Gwen Stefani evlenirse, daha güvenilir mağazalar tarafından karşılanırdı. O sırada sahte hikayeyi bozduk ve kararımız aynı kaldı. Pek çok bebeği düzelttik ve düğün hikayeleri uzun süredir çift hakkında, tüm yalanlara ayak uydurmak zor. Stefani ve Shelton, evli olan çift hakkındaki söylentileri de düzeltti. Son günlerde, ile sanal sohbet sırasında Ekstra TV No Doubt şarkıcısı, insanların Shelton'dan “kocası” olarak bahsetmesinin sevimli bulduğunu ancak ikisinin birlikte olduğunu açıkladı.

Çiftin evlendiğini görmek istediğimiz kadar, Dedikoducu Polis zaman geldiğinde ikilinin ya kendilerinin teyit edeceği ya da daha güvenilir kaynaklardan haber alacağımız kesin. Gelince Yaşam tarzı , bu tabloid'den çift hakkında ifşa ettiğimiz ilk sahte parçaydı. Örneğin, geçen Eylül ayında Shelton'ın hamile bir Stefani'ye evlenme teklif ediyordu canlı bir kayıt sırasında Ses . Ancak Stefani hamile değildi ve Shelton teklif etmedi, bu yüzden uydurma anlatıyı reddettik.

Yayından çürüttüğümüz bir başka yanlış rapor, Stefani ve Shelton'ın Hollywood'u kalıcı olarak terk ediyordu Oklahoma için. Dedikoducu Polis Stefani'nin şu anda Shelton ile karantina altına alınmasına rağmen Los Angeles'ta yaşadığına işaret ederek hikayeyi açıklığa kavuşturdu. Yine de makale yanlıştı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.