Bilmeyi iddia eden yeni bir makale Blake Shelton ve Gwen Stefani Tepkisi Miranda Lambert evlenmek uydurmadır. Çift hakkında hikayeler uydurma geçmişine sahip bir siteden geliyor. Dedikoducu Polis Lambert’in New York City polisiyle Brendan McLoughlin adlı düğünü haberinin hemen ardından üretilen bu raporu çürütebilir.

sind chip und joanna noch verheiratet

Haber çıktığında olduğu gibi, HollywoodLife Stefani ve Shelton'ın Lambert'in McLoughlin ile düğüm atması konusunda ne düşündüklerine dair yeni bir bakış açısı uydurdu. Rutin olarak HollywoodLies olarak adlandırılan blog, Shelton ve Stefani'nin Lambert’in evliliğini 'umursamadığı', çoğu kez itibarını yitiren çıkışla paylaşılan 'Blake ve Gwen'e yakın bir kaynak' olduğunu iddia ediyor. Web sitesinin anonim ve izlenemeyen 'kaynağı', Shelton'ın 'epey bir zaman' eski karısından ayrıldığını ekliyor.Belli ki Shelton, Lambert'i son üç yıldır çıktığı ve halka açık bir şekilde Stefani'den bahsettiğinden beri onun arkasına koydu. No Doubt şarkıcısı ve Shelton'ın Lambert'i 'umursamadığı' şeklindeki diğer tartışmaya gelince, bu oldukça iyi bir tahmin ve en kesin olarak, alışkanlıkla kanıtlanmamış sitenin iddia ettiği gibi 'Blake ve Gwen'e yakın' herhangi birinden gelmedi. Aslında blog, Stefani hakkında temsilcisinin yakın zamanda söylediği kadar çok hayali masal uyduruyor Dedikoducu Polis , 'Yokmuş gibi davranıyorum.'

İzin vermek Dedikoducu Polis bu uydurma hikayenin nasıl yaratıldığını açıklamak için. Cumartesi 18:00 civarı, Lambert Instagram'da duyurdu 'bazı haberleri paylaşmak' istediğini söyledi. Köylü şarkıcısı, düğününden McLoughlin'e beyaz bir fotoğrafının yanı sıra, “Hayatımın aşkıyla tanıştım. Ve biz evlendik! '

haben sich tom brady und gisele getrennt?

Lambert'in evlenmesiyle ilgili bir makale ve ardından yeni kocasıyla ilgili beş gerçeği listeleyen başka bir makale yayınladıktan sonra, blog görünüşte yeni bir bakış açısı bulmaya karar verdi. Artık HollywoodLies, insanların, düğün duyurusundan sonraki dört saat içinde (ve diğer iki hikayeyi ortaya çıkararak), aynı zamanda Blake ve Gwen'e yakın sözde bir kaynağı bulup onunla konuşabildiğine sihirli bir şekilde inanmalarını istiyor. Dahası, site ziyaretçilerin isimsiz ihbarcının sadece Lambert'in evliliğiyle ilgili çiftin iç düşüncelerini gizlemekle kalmayıp, aynı zamanda yalan söylemek yerine yalan söylemesiyle ünlenen bir çıkışla bunu açıkça tartışmaya istekli olmasını istiyor. daha meşru olan.

Ayrıca Lambert'in haberini açıklaması ile en son makalesini yayınlayan blog arasındaki küçük zaman aralığında, Shelton, Güney Dakota, Sioux Falls'da bir 'Friends And Heroes Tour' konseri yapmakla meşguldü ve kesinlikle eski karısının düğünü hakkında mızmızlanmıyordu. Stefani’nin ekibinin HollywoodLies’i küçümseyerek görüntülemesine ek olarak, yukarıda belirtildiği gibi, ülke şarkıcılarının düşüncelerinin o siteye aktarıldığı da şüphelidir. Shelton, birkaç yıl önce Twitter'da çıkış yaptı .

Ve bir de HollywoodLife’ın güvenilirliği meselesi var, çünkü Dedikoducu Polis siteyi defalarca yalan söyleyerek yakaladı. Örneğin Nisan 2017'de, yanlış iddialarda bulunduğumuz için blogu çökertmiştik. Stefani ve Shelton ayrılmıştı ve 'neden onu terk ettiğini' bildiğini. Elbette bu doğru değildi, ne de satış noktasının hikayesi Stefani ikizlere hamileydi .

HollywoodLies de iddia ederken yanılıyordu Stefani bir elmas yüzük takıyordu ve Shelton ile nişanlandı . Bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi ve yine de web sitesi, bu makalelerin her biri için çifte yakın kaynakların olduğu konusunda ısrar etti. Bu raporlara çok benzer şekilde, Shelton ve Stefani’nin Lambert'in evlenmesine yönelik tepkisi hakkındaki son yazının da benzer şekilde uydurma olduğunu söylemek yeterli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Leonardo Dicaprio und Jennifer Aniston