Büyük bir düğünle genellikle büyük bir evlilik öncesi anlaşma gelir. Sonra Gwen Stefani ve Blake Shelton nişanlandıklarını duyuran gazeteciler, büyük günden önce hangi belgelerin imzalanacağını tartışmak için çok az zaman harcadılar. Pekala, magazin dergileri bu ön anlaşmayı, ikisi daha nişanlanmadan yıllar önce tartışıyorlardı. İşte bazı hikayeler Dedikoducu Polis arasında bir ön anlaşma olduğunu gördü Ses hakimler.

Wolf der Wall Street echte Frau

Zaten Bir Prenup İçin Mücadele Ediyorlar

Göre Küre , Shelton ve Stefani’nin nişan mutluluğunun kaybolması uzun sürmedi. Gazeteci, ikisinin ' para konusunda durmaksızın tartışmak ve mülk, ”dedi. Stefani bir ön anlaşma için bastırıyor. 'Spiderwebs' şarkıcısı, bu evliliğin bir öncekine benzer 'acı bir son' olabileceği konusunda gergindi. Bu, magazin gazetesinin çok fazla bilgi bildiği klasik bir durumdur, çünkü bir evlilik öncesi anlaşmanın ayrıntılarını bilen tek kişi çift ve avukatlarıdır ve ikisi de konuşmamaktadır.Biz Haftalık Bu tabloidden biraz daha itibarlı olan prenup görüşmelerinin zahmetsiz olduğunu söyledi. Bu tabloid de Shelton’ın kendi boşanmalarından kasıtlı olarak bahsetmedi çünkü bu, Stefani’nin hazırladığı acı anlatıyı paramparça edecekti. Dedikoducu Polis bunun tamamen yanlış olduğu sonucuna vardı.

Stefani Prenup İstiyor… 2017'de

Çift nişanlanmadan yaklaşık üç yıl önce, Star Stefani'nin ' evlilik öncesi bomba 'Erkek arkadaşı Shelton hakkında. Stefani aniden ondan bir evlilik öncesi anlaşma imzalamasını istediğinde ikisi düğün planlarını tartışıyorlardı. Sözde sırdaşı, 'Blake şaşkına döndü,' dedi, çünkü 'bunu ona çekeceğini düşünmemişti. Aşık olduklarına inanıyordu ”ve bu ön anlaşma onu bir nişan hakkında yeniden düşünmeye sevk etti. Bu kadar detayı bilen bir arkadaş asla bir tabloid ile konuşmazdı ve sözde sözde Stefani, Shelton’ın Oklahoma'sını eve götürdü. Dedikoducu Polis Stefani'nin ikisi ayrılırsa muhtemelen Shelton’ın memleketinde yaşamak istemeyeceğine işaret etti, bu yüzden hikayeyi bozduk.

Wer ist Kurt Russells Vater?

İlişki Kayaların Üzerinde

Bu 'bomba prenup' tan bir hafta sonra, Star yine Stefani ve Shelton’ın aşkının artık 'kayaların üzerinde' olduğunu iddia ediyordu. prenup savaşı devam etti . Gazeteci, hikayesine bir parça dram ekledi: 'Taşralı şarkıcı sadece noktalı çizgiyi imzalamayı reddetmekle kalmıyor, onunla bir tane ile evlenmeyecek.' Şüpheli bir içeriden biri Shelton'ın 5 milyon dolarlık hile hükmünden zarar gördüğünü söyledi, bu yüzden 'Gwen'e evlenmek istiyorsa ona güvenmesi gerektiğini söyledi.' Gazeteci daha sonra Stefani'nin sanki bir nişanla ilgili son dakika haberi yeterince büyük bir hikaye değilmiş gibi 'Blake'den bekliyor olabileceğini' söyledi. Dedikoducu Polis bu tabloid'in daha önce çift için iki farklı düğün duyurduğuna dikkat çekti. İkisinin nihayet nişanlanması üç yıl daha alacaktı, bu yüzden bu hikayenin tamamen uydurma olduğunu söylemek güvenli.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Katie Couric zeigt heute Rückkehr

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey