Tam olarak bir yıl önce, bir tabloid Gwen Stefani ve Blake Shelton 'nihayet nişanlandı' ve 3 milyon dolarlık devasa bir düğün planlamanın tam ortasındaydı. Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi çürüttü, ama var bazı büyük gelişmeler oldu , bu yüzden yanılıp yanılmadığımızı görmek için rapora bir göz atıyoruz.

İşlerde Savurgan Bir Düğün

365 gün önce, tarafından yapılan bir hak talebini rapor ettik TAMAM MI! uzun zamandan sonra iddia edilen, Blake Shelton ve Gwen Stefani nişanlandı ve şimdiden düğün planları üzerinde çalışıyorlar. Gazetecinin içerisinden birisine göre, 'Blake, tatil sezonunun başında sessizce Gwen'e evlenme teklif etti ve tabii ki evet dedi!' Prizin kaynağı, 'İlk başta, Gwen ve Blake bu dönüm noktasını birlikte yaşayabilmek için etkileşimlerini sessiz tutmak istediler. Ancak Noel sabahının haberleri aileleri ve yakın arkadaşları ile paylaşmak için mükemmel bir zaman olduğuna karar verdiler. 'Wie alt ist Phil Collins Tochter?

Bunu Daha Önce Duymuş muyduk?

Bunların hepsinin biraz tanıdık geldiğini düşünüyorsan, deli değilsin. Dürüst olmak gerekirse, gerçekte olanlardan o kadar da uzak değil. Sesler yargıçlar nişanlandı. Gazetenin yanlış olduğu tek şey zamanlama, teklif, haberi ne zaman ve nasıl yayınladıkları ve düğün planlamasıydı. Tamam, yani o kadar da yakın değildi. Hikaye, çiftin nişanlanmasından tam 11 ay önceydi. TAMAM MI! kesinlikle nasıl olacağını tahmin edemezdim 2020'nin geri kalanı Stefani ve Shelton için gidecek (ya da dünyanın geri kalanı), düğün planlaması konusunda da yanlıştı. Aslında hala yanlış.

Düğün Planları

Sahte makale, derginin çiftin ilişkisine dair bir miktar fikir sahibi olduğu fikrini okuyuculara satmayı amaçlayan samimi düğün ayrıntılarıyla doluyken, herhangi bir kavrayışının olmadığı çok açık. Stefani ve Shelton Ekim ayında nişanlandılar ve devam eden salgınla birlikte, onların düğün planları değişiyor , dünyadaki pek çok kişi gibi. Kesin olarak söyleyebileceğimiz tek şey bu TAMAM MI! gerçeklere sahip olmayacak.

Yanlış Anlatılara Devam Etmek

Yıllardır gazeteler Blake Shelton ve Gwen Stefani hakkında sahte iddialarda bulunuyorlar ve TAMAM MI! diğerleri kadar suçlu. Nişanlarını açıkladıkları aylarda bile, tabloid bunu sürdürdü. Sadece iki ay önce TAMAM MI! bu hikayeyle doğrudan çelişen bir parça yayınladı ve kardeş yayınlarından birinin eşzamanlı raporundan, Star. TAMAM MI! çiftin olduğu iddia edildi 'Sadece birkaç düzine arkadaş ve aileyle samimi ve sade bir ilişkiye yönelmek.' Bu rapordan 11 ay önce tahmin ettiği “3 milyon dolarlık” patlamadan çok uzak. Geçen Ocak yanlıştı ve şimdi doğru olacağına güvenmek imkansız.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalı Arasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan' Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.