Gwen Stefani ve Blake Shelton 'savaşta' değiller Chloe Kohanski veya başka bir şey. Bu, çift hakkında bir başka yanlış bölünmüş haber. Dedikoducu Polis kırabilir.

'Gwen Stefani, Blake Shelton 2018: Çiftin Chloe Kohanski Nedeniyle Savaşta Olduğu Bildirildi, Pair Rumored To Split', Engizisyon , 'Spekülasyonlara göre çiftin ilişkisi şu anda sorunlu.' Web sitesi, Stefani ve Shelton'ın 'düğümü bağlamaya ve mümkün olan en kısa zamanda kendi ailelerini kurmaya hazır olduklarını' iddia ediyor, ancak şimdi 'son raporlar, çiftin düğün planlarını çoktan iptal ettiğini gösteriyor.'Nicole Kidman und Keith Urban Scheidung

Site, 'kan davası raporlarının ikiliyi' takip ettiğini 'iddia ediyor Radar Çevrimiçi ikisinin iyi şartlarda olmadığını öne sürdü. ' Webloid'den 'isimsiz bir kaynak', 'onların peri masalı aşklarında gerçek bir gerginlik' olduğunu iddia ederek alıntılanıyor. Bu, The Inquisitr'in 'Bu nedenle, bazı hayranlar yardım edemiyor ama Gwen Stefani ve Blake Shelton’ın ilişkisinin büyük olasılıkla sorunlu olabileceğini düşünüyor.'

Dahası, satış noktası Stefani'nin 'Blake’in 13. Sezonun galibi Chloe Kohanski’nin‘ The Voice ’ile olan yakınlığını kıskandığını” iddia ediyor. Daha sonra alıntı yapıyor Ünlü Insider , kim alıntı yaptı Yaşam tarzı 'Hollaback Kızı' şarkıcısı büyük bir kavgadan sonra 'yaz düğünlerini' iptal etti. ' Çevrimiçi yayın ayrıca, Stefani'nin 'Blake Shelton'ı sevdiğinden daha çok sevdiğini' ve 'telaşlı programların ve farklılıkların da ilişkilerinde sorunlara neden olduğunu' iddia ediyor.

Bu iddialı iddiaların ardından blog şu sonuca varıyor: “İki popüler şarkıcıdan hiçbiri bu yazıya kadar bu bölünmüş söylentiler hakkında yorum yapmadı. Bu nedenle, ikilinin hevesli takipçileri, her şeyin doğru ve doğru olduğu kanıtlanana kadar tüm bu doğrulanmamış raporları hafife almalıdır. ' Inquisitr bu iddiaların 'doğrulanmamış' olduğunu kabul ediyorsa, gerçekten ilk etapta bunları yaymaya dair hiçbir işi yoktur.

Site, iddiaları tekrar gündeme getirerek ve doğru olup olmadıklarını bulmak için araştırmayarak önemli bir soruna katkıda bulunuyor: İnternetin gerçek hikayelerden ziyade sahte haberlerle dolması. Ve çift 'bölünmüş dedikodular' hakkında kişisel olarak yorum yapmamış olsa da, Stefani’nin temsilcisi çoktan söyledi Dedikoducu Polis geçen hafta Yaşam tarzı 'iptal edilen' bir düğünün kapak hikayesi 'doğru değildi'.

Aslında, Kohanski ile ilgili bir anlaşmazlık hakkındaki iddia da dahil olmak üzere, bu iddiaların hiçbirinin onlar için herhangi bir değeri yoktur. Ayrıca Celebrity Insider'ı yanlışlıkla çiftin 'bölünmenin eşiğinde' olduğunu iddia ettiği için tutukladık. Stefani ve Shelton 'savaşta' değiller. Ama görünen o ki, birçok çıkış yeri gerçekle mücadele ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.