Gwen Stefani ve Blake Shelton yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen 'mucize bebek' ya da bu konuda bebek sahibi olmuyorlar. Yanlış rapor, Stefani'nin Shelton’ın çocuğuna hamile olduğu konusunda yıllardır yanlış olan bir dergiden geliyor. Yine de Dedikoducu Polis araştırıldı ve onun beklediği ve Shelton ile gizlice evlendiği hakkındaki son iddiaların da doğru olmadığını öğrendik.Hat Meghan Markle Zwillinge?

2015, 2016 ve 2017'de Stefani'nin hamile olduğunu iddia etmekten memnun kalmadım, TAMAM MI! bir kez daha No Doubt şarkıcısının küçük bir kıza sahip olduğunu iddia ediyor. 'Gwen ve Blake: 49 yaşında Mucize Bebek!' bu haftanın dergisinin kapağını haykırıyor. Ayrıca, sözde kızı için 'Blake'in adı nasıl seçtiği' ve 'kimsenin beklemediği düğün sürprizi' hakkında ayrıntılar vermeyi vaat ediyor.Gazeteye göre Stefani, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce Beverly Hills'te 'bol giysilerle' fotoğraflandığında 'hamilelik söylentilerini ateşledi'. Ve bu biraz tembellik gibi görünse de, dergi daha sonra daha kararlı bir şekilde Shelton ve Stefani'nin 'ilk çocuklarını birlikte beklediklerini' iddia ediyor. Çıkış ayrıca, başarısız tedaviler için 230.000 dolar harcadıktan sonra Stefani’nin 'üçüncü tur IVF' nin 'nihayet başarılı' olduğunu iddia ediyor.

Makale boyunca, sonuçta Stefani'nin hamile olduğunu kesin olarak belirtmek ile 'Gwen hamile olduğuna dair her türlü belirtiyi veriyor ve sanki bebek yumruğu var gibi görünüyor' gibi belirsiz, kaynaksız alıntılar arasında gidip geliyor. Sözde bir arkadaşı, 'Dua ettikleri mucize bu' diye ekliyor. Aslında, Stefani'nin bu sefer gerçekten hamile olması derginin dua ettiği mucize gibi görünüyor, bu iddiayı daha önce birçok kez yanlış yapmıştı.Ardından, yayının izlenemeyen 'kaynağı' şöyle diyor: 'Yakın zamanda sevdiklerini Oklahoma'daki Blake'in çiftliğine davet ettiler ve bir kız doğuracaklarını duyurdular.' İsimsiz ve kimliği belirsiz bilgi sahibi, Shelton'ın 'zaten bir isim seçtiğini' iddia ediyor. Ve haber kaynağının sözde içeriden biri, Stefani ve Shelton'ın bir kıza sahip olduğunu bildiğini iddia ederken, bebeğin ne zaman doğacağını ya da Shelton'ın onun için seçtiği adın ne zaman olduğuna dair hiçbir fikri yok çünkü bu özelliklerin hiçbirinden bahsedilmiyor. Çünkü tüm hikaye uydurma.

Makalesinde, kapak hikayesinin sonuna doğru tek bir sahte önermeyle yetinmeyen haber, belirsiz bir şekilde iddia ediyor: “Bebek haberleri arasında, kaynaklar uzun süredir çiftin işleri zaten resmileştirdiğini söylüyor…. Düğümü altı ay önce sessizce bağladıklarına dair fısıltılar var. ' Elbette, o kişi herhangi bir düğün detayına sahip değilse ve sadece 'fısıltıları' duymuşsa, o kişi ne kadar 'içeriden' olabilir?

Tersine, izin ver Dedikoducu Polis açık ve net söylemek gerekirse: Stefani ve Shelton evli değil. Altı ay önce veya dokuz ay önce, aynı magazin gazetesi daha önce aşağı yukarı küfür ederken 'sessizce' karı koca olmadılar. Stefani ve Shelton, evinde bir 'arka bahçe düğünü' yaptı .Gibi Dedikoducu Polis yukarıda bahsedilen, TAMAM MI! çift ​​hakkında haber yapmaya gelince hiç iyi olmayan bir sicile sahip. 2015'e geri döndüğümüzde, yanlış bir şekilde kapakta olduğunu söyleyince magazin haberini bozduk. Stefani ve Shelton bir bebek doğuruyorlardı . Ertesi yıl dergi iki katına çıktı ve ikizleri olduğunu iddia ederek, ' Gwen 2 Kızla Hamile! 'Kesintisiz ve defalarca yanlış olmaktan utanmadığı, yayın yine gerçek dışı bir şekilde öne sürüldü Stefani, 2017'de Shelton’ın bebeğine hamileydi .

Çıkışın sahte hamilelik hikayelerinden vazgeçeceğini düşünürdünüz, ama olmadı. Dergi, anonim kaynakların ve 'hamilelik söylentileri' gibi tarafsız ifadelerin ve Stefani'nin 'bebek yumruğu' gibi ifadelerin arkasına saklanırken Dedikoducu Polis gerçeklerle ilgilenir ve şarkıcı bir bebek beklemiyordur. Onun adına konuşma yetkisi olan Stefani’nin temsilcisi, yalnızca tabloid’in makalesinin 'doğru olmadığını' söylüyor. Bu sefer yayına bir 'mucize' bile yardımcı olamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.