Bir ünlü kaynağa göre, müzikal güç çifti Gwen Stefani ve Blake Shelton farklı kariyer yollarının bir sonucu olarak ayrılabilirler. Güçlü bir cephe oluştururken içeriden biri, sorunların başladığını söylüyor. Dedikoducu Polis araştırır.Gwen ve Blake İçin Bitmiş Olabilir mi?

'Gwen ve Blake Parçalandı: Ayrı Yaşamlar Onları Uçurumun Kenarına İtti' yazıyor. National Enquirer . Şubat ayında dergi, 'sevilen' çiftin önümüzdeki birkaç ay için ayrı planlarını açıkladıktan sonra kötü bir sona doğru gittiğini bildirdi. Kendine çok güvenen bir içeriden, Stefani’nin Vegas’taki ikametgahı ile Shelton’ın Arkadaşlar ve Kahramanlar turu arasındaki mesafenin feci olacağını açıkladı. 'Yıllardır birbirlerinden ayrıldıkları ilk önemli zamandı ve gerginlik zaten yüzlerinde görünüyor,' dediler.Çevrelerindeki birçok insan aşklarının teste dayanıp dayanamayacağını merak ediyor.

'Mesafenin kalplerini daha da büyüteceğine kulak veren herkese yemin ediyorlar, ama Blake şimdiden bu kadar ayrı zaman geçirme konusunda ciddi şüpheleri var!' Yalnızca uzaylı benzeri ifadeler olarak tanımlanabilecek olan haberde çıkış, '50 yaşındaki ötücü kuş Gwen'in ilişkilerinin başlarında duygusal destek için Blake'e yaslandığını' belirtti. Ancak dergi, yıllar içinde işlerin değiştiğini de sözlerine ekledi. Duygusal olarak destekleyici, platonik veya romantik bir ilişkiyi ilk etapta dikkate değer olarak çerçevelemek biraz tuhaf.'Blake ve Gwen, uyanma gününün neredeyse her saatini birlikte geçiriyorlar,' diye devam etti. 'Tanıştıkları andan itibaren Ses -e çocuklarıyla geçirdikleri zaman , nadiren birbirlerinden ayrılırlar. Takıntı noktasına kadar tamamen Gwen'e bağımlı hale geldi! Blake, bırakın aylar bir yana, birkaç saatten fazla bir süredir gitmişse, erkeklerin onun peşinden koştuğunu düşünmeye başlıyor! '

https://www.instagram.com/p/CBtEbMcjot0/

Gwen Stefani Yeniden Evlenecek mi?

Enquirer daha sonra Shelton ve Stefani’nin kavgaları gibi ilişki sorunları hakkındaki önceki haberine atıfta bulundu. onların yaşam koşulları ve Stefani’nin Katolik Kilisesi’nin iptal kararı vermesi ihtiyacı Shelton düğünden önce Gavin Rossdale ile önceki evliliğinden. Makale, 'arkadaşlar' ın 'yaklaşmakta olan bir ayrılık' olarak nitelendirilmesiyle sonuçlandı, ancak çıkış, Stefani’nin 'Sin City' ikametgahının ve Shelton’ın 'çığlık atan kadın hayranlarının' görünüşte gergin olan ilişkiyi kırmaya yardımcı olabileceğini ekleyerek bu iddiayı yumuşattı. 'Bu şimdiye kadarki en büyük sınavı olacak!' muhbir dedi.Çıkış, bu yıl ayrılık açısını ikiye katladı ve hatta hakkında başka bir dedikodu bile yayınladı. Stefani ve Shelton kariyerleri için kavga ediyor geçen Mart. Sadece birkaç hafta içinde, magazin dergisi, Shelton'ın bu söylentide partnerine takıntılı olduğunu ilan etmekten, Mart makalesinde onu sürekli işten çıkarmalarını telafi etmek için çabalamaya başladı. Elbette tutarsızlık sürpriz değil.

https://www.instagram.com/p/CECJ5pigJKb/

Beri Enquirer geçmiş haberciliğine güvenmek istiyorsa, kurallarına göre oynamanın mantıklı olduğunu hissettik ve derginin, Gwen Stefani ve Blake Shelton çoktan evlenmişti - ve hatta bir bebeği oldu - Mart 2019'un başlarında. O ayın sonunda, çıkış, hakkında sık sık çürütülmüş anlatıyı yayınladı. Stefani’nin fesih ihtiyacı Shelton ile yemin etmeden önce.

https://www.instagram.com/p/B_q2OiWnFGm/

Stefani-Shelton Düğünü (Henüz) Gerçekleşmiyor

Elbette küresel pandemi şiddetiyle ve çoğu insanın önemli diğerleriyle karantina altına alınmasıyla bu hikaye oldukça aptalca görünüyor. Epidemiyoloji veya başka bir şeyle güncel olacak bir tabloid'e güvenmiyorduk, ama evrenin bile bu anlatıyı reddetmiş gibi görünmesi biraz komik. Ne de olsa göz ardı etmek zor değil. Shelton'a veya Stefani'ye yakın olmaları veya müzik endüstrisine dahil olmaları gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, bankada milyonları olan iki kariyer sanatçısının bir süre ayrı kalmakla mücadele edeceğini iddia edecek ne tür bir gerçek içeriden biri? Stefani'nin Avrupa turu yaptığı gibi bile değildi - tüm zaman boyunca Vegas'ta olacaktı, bu da herhangi bir yerden son derece kolay bir uçuş planı. Shelton’ın şimdi ertelenen turu .

Ayrıca araştırdık Blake Shelton ve Gwen Stefani hakkında sayısız söylenti geçtiğimiz birkaç sene içinde. Defalarca, magazin dergileri çift hakkında çok yanıldılar. Bu son ayrılık dedikodusunu sahte olarak adlandıracağımızdan eminiz. Sonuçta, yıldızlardan herhangi birinin gerçek 'arkadaşları', ilişkinin tam tersi bir döneme girdiğini düşünürdü. olumlu haberlerden başka bir şey yok çiftten?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.