Gwen Stefani ve Blake Shelton yanlış bir rapora rağmen bir kız çocuğu olmuyor. Magazin gazeteleri bir süredir çiftin birlikte çocuk sahibi olduğunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hala beklemediklerini teyit edebilirler.

Göre TAMAM MI! , müzik süper yıldızları geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta Stefani’nin evinde bir cinsiyet ifşa partisi düzenlediler ve burada büyük haberi vermek için 'en yakın 60 arkadaşını ve ailesini' davet ettiler. Dergi bu partinin tam olarak ne zaman gerçekleştiğinden bahsetmiyor, ancak sözde bir kaynak şöyle diyor: 'Herkes sarılıyor, ağlıyor ve onları tebrik ediyordu. Blake duygusal bir konuşma bile yaptı. Baba olacağını öğrendiğinde nasıl sevinç gözyaşları ağladığından bahsetti. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, çiftin eski sevgililerinin nasıl tepki vereceği konusunda gergin olduğunu söylemeye devam ediyor, bu yüzden cinsiyet ifşa partisinden sonra '[Gavin Rossdale ve Miranda Lambert] 'i aramaya ve haberi bizzat iletmeye karar verdiler.' Gavin, farklılıklarına rağmen ikisi için de mutlu olduğunu söyledi. Miranda ayrıca heyecanını dile getirdi ve onlara kalbinin en iyisini diledi, ”diye ekliyor şüpheli habercisi.

Anonim ve izlenemeyen bir kaynaktan gelen iddialara dayanan tabloid raporu tamamen kurgudur. Dedikoducu Polis Kayıtta bize hikayenin 'uydurma' olduğunu söyleyen Stefani’nin temsilcisine ulaştı. 2015 yılından itibaren Dedikoducu Polis çiviledi TAMAM MI! hakkında yalan söylediği için Stefani, Shelton’ın bebeğine hamile . Ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde devam etti. Ocak 2016'da aynı tabloid yanlış bir şekilde korundu Stefani ikizlere hamileydi ve Shelton ile 'pompalı düğün' yapıyordu. .

O yılın Mayıs ayına gelindiğinde, dergi onun ikizlerini taşıdığını unuttu ve haykırarak bir başka kapak hikayesi daha yayınladı. Stefani'nin bebek yumruğu vardı ve bir kıza hamileydi . İki ay sonra, önceki yalanlarından bahsetmeden yayın, gazetenin gazete bayii satış öncülüne geri döndü. Stefani, Shelton’ın ikiz kızlarına hamile . Bununla birlikte, Mart 2017'de, aynı güvenilmez tabloid, tek çocukluk anlatısına geri döndü ve gerçeğe aykırı bir şekilde, Stefani, Shelton ile bir kız bekliyordu. .

Temmuz 2017'de dergi kapağına bir kez daha sıçradı: Shelton ve Stefani ikizleri oluyordu . 2018'e atlayarak, çoğu zaman itibarını yitiren mağaza ilk sayfasında nasıl satış yapmaya çalıştı? Stefani, Shelton’ın kızına hamileydi . Dikkat et, Dedikoducu Polis yıllar boyunca sadece magazin dergisinin kapaklarından sadece birkaç örnek verdi ve dergide şarkıcıların bir veya iki bebek sahibi olduklarını benzer şekilde bildiren sıradan makaleleri değil. Bu masallar dört takvim yılı önce 2015'te yanlıştı ve bugün hala gerçek değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Johnny Depp zieht nach Texas