Politika, herkesin arasını sıkıştırıyor gibi görünüyor. Bir tabloid, aynı şeyin söylenebileceğini bildiriyor Gwen Stefani ve Blake Shelton . Dedikoducu Polis çift ​​hakkındaki son söylentiye baktı. İşte öğrendiklerimiz.

Gwen ve Blake Arasında Siyasi Bir Çatışma mı?

Göre National Enquirer , 'Muhabbet kuşları' Blake Shelton ve Gwen Stefani siyaset konusunda aynı fikirde değiller. İçeriden biri gazeteye şöyle diyor: 'Bu ikisi pek çok konuda anlaşamıyor ve bunlardan biri siyaset.' Kaynak, Blake'in 'iyi bir köylü çocuğu ve Gwen'in havalı, Los Angeleslı bir punk rockçısı' olduğunu söyleyerek devam ediyor.'Gwen, Beverly Hills'teki evinde bir Obama bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yaptı, ancak Blake daha muhafazakar' diye ekliyor içeriden. Gazetenin muhbiri, Stefani ve Shelton'ın 'ortak bir zemin bulmak için mücadele ettikleri' ve 'seçime giden haftaların bu ikisini parçalayabileceği' sonucuna varıyor.

Blake Shelton ve Gwen Stefani ile Gerçekte Neler Oluyor

Siyasetin bir haneyi kesinlikle böleceği konusunda herkes hemfikir olsa da, konu Blake Shelton ve Gwen Stefani olduğunda durum böyle değil. Yaklaşık üç yıl önce, Shelton, Paul Ryan ile gizli bir görüşme yapmakla suçlandı. ikisi aynı restoranda görüldüğünde. Country yıldızı, hiç tanışmadığı Ryan ile görüşmediğini ve 'siyaset yapmadığını' açıklamak için hemen Twitter'a gitti. Ülke şarkıcısı durumu tutkuyla çözdü ve şöyle yazdı:

Kelimenin tam anlamıyla AİLEMLE bir restorana girdim (çocuklar dahil, ÇOK çocuk dahil), daha önce hiç tanışmadığım bir politikacıya çarptım, merhaba dedi ve fotoğraflar çektim (tanıştığım herhangi biriyle yapmaya çalıştığım gibi) . Sonra hemen ayrıldık çünkü ayırdığımız dış alan için çok soğuktu. Ve şimdi internete göre, bir KAMU restoranında takılıyor ya da büyük gizli bir toplantı yapıyoruz !!!!!!

Tahminimiz şu ki Enquirer sadece Shelton ve Stefani arasında farklılıklar yaratmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor. Magazin gazeteleri sürekli olarak ya ikisi arasında hayali bir drama uyduruyor ya da gizlice evlendim ve yolda bir bebek sahibi olacağım .

Örneğin, geçen yılın Mart ayında gazeteyi kırdığımız zamanı ele alalım. Shelton ve Stefani bir düğün ve bir bebek için hazırlanıyorlardı. . Bu hikayenin ortaya çıktığı ve ikisinin evlenmediği veya bebek sahibi olmadığı bir yıldan fazla olduğu için, hikayenin yanlış olduğu açıktı.

Son zamanlarda, başka bir söylentiyi düzelttik. Enquirer bunu iddia etti Stefani, Shelton’ın çocuğunu taşımak için 'kilo alıyordu' . Dürüst olmak gerekirse, bu hikayelerden bazılarının kulağa ne kadar ahlaksız geldiği biraz mide bulandırıcı. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis düzmece hikayeyi düzeltti ve bu magazin dergileri doğru olana kadar bunu yapmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.