Gwen Stefani ve Blake Shelton yanlış bir tabloid raporuna rağmen ikiz kızları beklemiyorlar. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Şarkıcı iki çocuğu, bir çocuğa hamile değil.

İddia edilen içeriden biri söyler Yaşam tarzı ünlü çiftin 'son 16 aydır tüp bebek tedavisi ile mücadele ettiğini, ancak sonunda karşılığını aldığını söyledi. Kız ya da erkek bir çocuğa hamile kalmak bir lütuf olurdu ama iki kesinlikle bir armağandır. ' Sözde kaynak ekliyor, 'Buna Noel mucizesi diyorlar!'Oradan, şüpheli habercisi, Shelton'ın 'hamile' kız arkadaşına nasıl hayran kaldığını açıklıyor. 'İhtiyaç duyduğunda bitki çayı ve ayakları için fazladan bir yastık getiriyor' diyen şüpheli kaynak, Stefani'nin 'diyetinde somon gibi şeylerden yeterince protein ve kalsiyum alarak kendine baktığını' söylüyor. Brokoli.' Bu aynı alıntıların, Ekim ayındaki bir haberden kaldırıldığını da belirtmek gerekir. Star dedi ki Stefani 49 yaşında 'mucize bir bebek' doğuruyordu .

Oradan, sözde içeriden biri, Stefani ve Shelton'ın bebek haberlerini kendilerine sakladıklarını, ancak bekledikleri arkadaşları arasında 'sözler hızla yayıldığını' iddia ediyor. Görünüşte var olmayan kaynak, 'Blake’in eski Miranda Lambert’in etrafındaki bazı insanlar bile haberleri duydu' diye ekliyor.

Dedikoducu Polis ancak, bize bulvar gazetesinin hikayesinin tamamen yanlış olduğunu söyleyen Stefani'nin bir temsilcisine ulaştı. Şarkıcı, derginin bu anlatıyı geri dönüştürme konusundaki ısrarına rağmen hamile değil. Ağustos gibi yakın bir zamanda, dergiyi haksız yere iddia ettiğimiz için basmıştık. Stefani 'hamile bir gelindi'. Şarkıcı erkek arkadaşıyla nişanlı bile değil ve hala birlikte bir bebek beklemiyor.

Nisan ayında, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı yanlış bildirmek için Stefani ve Shelton'ın bir 'düğünü ve bebeği' olacaktı yaz boyunca. Bu hiç olmadı. Kasım 2017'de, satış noktası şu konu hakkında bir hikaye uydurdu: Şükran Günü'nde Stefani 'bebek yumruğunu salladı' . Bundan bir ay önce, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Stefani ve Shelton bir kız çocuğu doğuruyorlardı .

Çıkış, 2015 yılına kadar yukarıdaki örneklerden önce gelen birkaç başka hamilelik raporu yayınladı. Anlatının asla geçip gitmediğini düşünürsek, derginin onu zorlamaya devam etmesi saçma hale geliyor. Doğal olarak, yayın geçmişte hikayeyi birçok kez yanlış anladığınızı asla kabul etmez. Bu son rapor daha da kurgusal.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.