Are Gwen Stefani ve Blake Shelton IVF yoluyla ikiz kızları mı bekliyorsunuz? Bu hafta bir tabloid öyle iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.Bu haftaki derginin kapak hikayesine göre Star , Beş yıllık partnerler tüp bebek yoluyla ikiz kız bekliyorlar. 'Gwen her zaman küçük bir kız istedi,' diyor şüpheli bir 'içeriden', 'bu yüzden iki tane sahibi olmak onun en çılgın hayallerinin ötesinde.' İddiaya göre her iki müzisyen de 'bulut dokuzda'. Magazin dergisi, 'IVF yolculuğunun' üç yıl sürdüğünü ve 'onları neredeyse birbirinden ayırdığını' öne sürse de nedenini açıklamayı reddediyor.Sözde içeriden başka bir kişi, Shelton ve Stefani'nin, Shelton’ın Oklahoma’daki çiftliğinde Stefani’nin eski kocası Gavin Rossdale’den üç oğluyla birlikte hamileliğini bekleyeceğini belirtiyor. Çiftin, aile üyelerine şimdilik 'işleri sessiz tutmalarını' söylediği ve Stefani'nin hamileliğini ikinci üç aylık dönemde halka duyurmayı planladığı bildiriliyor. 'Altı aylıkken, bunu Instagram'da veya büyük bir fotoğrafla duyuracak,' diye devam ediyor şüpheli habercisi.

Shelton ve Stefani halka açık bir şekilde sürekli hamilelik söylentileri son zamanlarda onlar hakkında, geçmişte onları kapattılar. 2016 yılında, Shelton 'çok erken' olduğunu söyledi onun ve eşinin çocuk sahibi olmaktan bahsediyor olması için. Dedikoducu Polis ayrıca geçmişte bu söylentiyi o kadar çok durdurdu ki sayımızı kaybettik.Ellen Degeneres & Portia de Rossi

Bu Mart gibi yakın bir zamanda, Yıldızlar kardeş yayın, Küre aynı şekilde iddia edildi Stefani IVF yoluyla hamile kalmıştı . Dedikoducu Polis çifte yakın güvenilir bir kaynak tarafından hikayenin tamamen sahte olduğu bilgisi verildi. Stefani’nin sözcüsü bize kayıtlarda birçok kez çiftin IVF tedavisi aramadığını söyledi, bu nedenle Shelton ve Stefani'nin son üç yılı IVF girişimiyle geçirdiği varsayımı yüzde yüz yanlış.

Dedikoducu Polis Ayrıca şunu da unutmamalıyız Star Gwen Stefani ve Blake Shelton söz konusu olduğunda tam olarak iyi bir sicile sahip değil. 2018'de, gazeteyi başka bir sahte iddia için bastırdık: Stefani, 49 yaşında 'mucize bir bebek' doğuruyordu . Geçen yılın Haziran ayında, priz, müzikal güç çiftinin sahte bir rapor yayınladı. 'yılın düğününü' planlamak Oklahoma çiftliğinde.

Stefani ve Shelton'ın bir çocuğu sınırın aşağısında bir yerde birlikte karşılaması mümkün olsa da, mesele şu ki, bunun gibi çıkışlar çift hakkında dürüst olmakla ilgilenmiyor. Onlar hakkında güvenilir bilgiler almayı umuyorsanız, başka bir yere bakmanız gerekir.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.