Are Blake Shelton ve Gwen Stefani sonunda evleniyor musun? Bu haftaki bir tabloid, müzikal güç çiftinin sonunda yemin ettiğini söyledi. Dedikoducu Polis o kadar emin değil.

En son kapak hikayesi Biz Haftalık Stefani ve Shelton'ın yıllar süren söylentilerden sonra nihayet evlenmeye hazır olduklarını iddia ediyor. Daha önce, Stefani'nin düğünü ertelediği bildirilmişti, çünkü önceki evliliği için Gavin Rossdale ile Shelton'la bir Katolik töreni yapabilmek için resmi bir fesih almayı umuyordu. Ancak şimdi, 'artık o kadar önemli değil.' Dergiye göre, Stefani'nin 'büyük korkusu, ikinci bir evliliğin bu ruhani onay olmadan bir şekilde lekeleneceğiydi', ancak 'paylaştıkları bağın her şeyden daha güçlü' olduğunu fark etti.jake von staatlicher bauernhof ersetzt

Çıkış, salgının Stefani için biraz 'uyanma çağrısı' olduğunu söylemeye devam ediyor. Derginin kaynağı, 'Daha önce tüm ilişkileri boyunca sahip olduklarından daha fazla zaman geçirdiler' diyor. 'Gwen, bu noktada fesih beklemenin nafile olduğunu fark etti.' Gazeteci, çiftin düğün planlarına çoktan başladığını ve sosyal mesafe kısıtlamaları kaldırılır kaldırılmaz düğümü bağlamayı düşündüğünü ekliyor. Bir sonraki adım olan tabloid, çocuk sahibi olmaktır: 'Aşk hikayeleri açısından pastanın üzerine krema olacak, özellikle de resmen karı koca ilan edildikten sonra.'

Açık olmak gerekirse, Gwen Stefani ve Blake Shelton nişanlanmıyorlar - en azından kamuoyunda değil. Shelton geçmişte nişan sorusu konusunda oldukça şifreli olmasına rağmen, kararlı, mutlu ve tamamen aşıktırlar. Bu yılın başlarında, gizlice evlendiklerine dair söylentileri 'sevdiğini' söyledi. 'Gwen ile evli olduğumu düşünen biri, onu seviyorum,' dedi Bu gece eğlence. Gwen Stefani ile kim evli olmak istemez ki? Stefani ve Shelton'ın yakında bir noktada evlenmeleri tamamen muhtemel görünüyor ve belki de resmi iptali geride bırakmaya gerçekten karar vermiştir.

Yine de Dedikoducu Polis şunu not etmelisin Biz Haftalık geçmişte Stefani ve Shelton hakkında yanlış söylentiler yayınladığı biliniyordu, bu yüzden şimdilik bu rapora karşı biraz ihtiyatlıysak bizi affedin. Kasım 2018'de tabloid şunları yazdı: Stefani ve Shelton, vekil aracılığıyla bebek sahibi oluyorlardı. ve hatta çocuğunu taşıyacak bir kadın seçmenin “son aşamasındaydı”. Stefani’nin temsilcisi hikayenin yanlış olduğuna dair bize güvence verdi ve şimdi, bir buçuk yıl sonra, bunun ne kadar doğru olmadığı çok açıktı.

Geçen yılın Ocak ayında, bu çıkış şunu iddia etti: çift ​​nişanlarını duyurmak üzereydi kardeş yayını tarafından alınan bir hikaye, Temasta. Dedikoducu Polis Gwen Stefani’nin sözcüsü, kendisi ve Blake Shelton’ın nişan duyurusu yapmadıklarını bir kez daha söyledi. Ve yine, geçen zaman temsilcinin sözlerini doğruladı.

christie brinkley & john mellencamp

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.