Beş yıl çıktıktan sonra, Ses yargıçlar Blake Shelton ve Gwen Stefani nişanlandıklarını duyurdular.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blake Shelton (@blakeshelton) tarafından paylaşılan bir gönderiBu duyuru ile magazin dergileri artık ünlü çifte lazer odaklı hale geldi. İkisi bir anlaşma için mi tartışıyor? Dedikoducu Polis araştırır.

wer gewann Gänseblümchen der Liebe

'Cennette Sorun'

Göre Küre , yeni nişanlanan çift 'şarkı söyleyen sevgililer, gelecekteki mutluluklarını baltalayabilecek bir evlilik anlaşması için savaşırken fırtınalı bir engele ulaştı.' Gazete gazetesi, ikilinin nişanlandıklarından beri “para ve mülk konusunda durmaksızın tartıştıklarını” söylüyor. Bir kaynağa göre Shelton 'neden bir evlilik anlaşması yapmaları gerektiğini anlamıyor', ancak Stefani 'kendini korumak istiyor.'

tory Ziegel und junge ma

Stefani’nin bir evlilik öncesi anlaşma yapma arzusu, Gavin Rossdale ile önceki evliliğinin 'acı sonu' tarafından motive ediliyor. Shelton için, bu evlilik öncesi fiyasko 'çiçek açmayı hemen keser.' Yine de onun yanında kalıyor, çünkü makale Stefani'nin 'tatlı, eğlenceli ve dışa dönük olabilir, ama aynı zamanda gerçek bir hap da olabilir' diyerek bitiyor.

İnanılmaz Miktarda Bilgi

Dedikoducu Polis bu raporu, şarkıcının nişanından para kazanma girişimi olarak görmezden geliyor. Bu argümanı bilen tek kişi Shelton, Stefani ve muhtemelen kendi avukatları olacaktır. Avukatlar gizlilik yemini ettiğine göre, bu tabloid ile tam olarak kim konuşuyor?

Prenup İyi Gidiyor

Dahası, bu makale sadece Stefani’nin önceki boşanmasından bahsediyor. Shelton iki kez boşandı. 2015 yılında Miranda Lambert . Küre Shelton’ın boşanmalarından bahsetmiyor çünkü bu, Stefani’nin 'gerçek bir hap' olduğu anlatısını yok ederdi. Biz Haftalık çiftin bulunduğunu bildiriyor zahmetsiz prenup görüşmeleri Aylardır, bu nedenle bu makalenin tamamının sahte olduğunu söylemek güvenlidir.

Bu Tabloid'den Diğer Aptal Hikayeler

Başka bir prenup hikayesinde, bu tabloid 2018'de Jamie Foxx'un Katie Holmes'u evlenmeden önce anlaşma imzalamak . Yaklaşık bir yıl sonra ayrılırken bu ikisi için evlilik masaya yatırılmış gibi görünmüyordu. Evlilik sözleşmeleri bir magazin mecazıdır çünkü drama icat etmenin kolay ve inandırıcı bir yoludur.

Ağustos ayında, aynı tabloid, Stefani'nin geri döndüğünü iddia etti. Ses 'sekmeleri takip etmek' Shelton ve Kelly Clarkson . Stefani, Shelton ve Clarkson iyi arkadaşlar ve kıskançlıktan şarkı söyleyen bir realite şovuna geri döneceğini söylemek saçmadır.

Derek Deso Ex Freundin Name

Bu prenup hikayesinin yanlış olduğuna dair herhangi bir şüpheniz varsa, o zaman şuna bakın: Globe’s Mart hikayesi hakkında Stefani hamile . Şimdiye kadar 10 aylık olacaktı, ancak bulunacak bir çocuk yok. Açıkçası, bu tabloid, Stefani ve Shelton'ın hayatlarına dair hiçbir meşru içgörüye sahip değil. Dedikoducu Polis hiç şüphesi yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.