Bir tabloid iddiaları Gwen Stefani 'gizli' düğününün ortasında hamile olduğunu duyurdu Blake Shelton . Gerçekte, şarkıcı evlenmedi ve bir bebek beklemiyordu. Dedikoducu Polis sahte iddiaları çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı , iki müzik yıldızı Shelton’ın Oklahoma çiftliğindeki 200 misafirin önünde gizlice düğümü bağladı. Ancak güvenilmez çıkış, sözde nikahların ne zaman gerçekleştiğinden bahsetme zahmetine girmiyor. Yine de içeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Stefani'nin bir kız çocuğuna hamile olduğunu iddia ederek, 'Yeminleri sırasında bebek haberini verdi ve herkes sevinç çığlıkları attı.'Törene gelince, sözde kaynak, No Doubt şarkıcısının 'altı nedime, üç canlı grup ve dört düğün pastası' olduğunu iddia ederken, 'bir ziyafet' mangal içeren yemeklerden köy yıldızı sorumluydu. Oradan, görünüşte sahte olan ihbarcı, Shelton’ın 'The Voice' filminde rol aldığı Adam Levine ve Kelly Clarkson'ın doğmamış çocuğunun 'vaftiz babası' olarak adlandırıldığını söylüyor.

Sayısız kez geri dönüştürülen derginin hikayesinde gerçek yok. Dedikoducu Polis bu önermeyi ilk kez 2016 yılında çürüttü. Yaşam tarzı Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia edildi Stefani ve Shelton çiftliğinde gizli bir düğün yaptılar. Oklahoma'da. 2018 yılında Star hakkında başka bir hikaye uydurdu Stefani ve Shelton çiftliğinde evleniyor .

O yıl daha sonra, Dedikoducu Polis seslendi Temasta yanlış bildirmek için Stefani hamileydi ve evleniyordu çiftliğindeki erkek arkadaşına. Ve daha geçen ay National Enquirer iddia edilen Stefani ve Shelton 'sade' bir düğün yaptı Oklahoma çiftliğinde ve aynı zamanda bir taşıyıcı anneden bebek doğuruyordu.

Burada iki olasılık var. Ya Stefani ve Shelton birkaç ayda bir Oklahoma çiftliğinde gizlice evleniyor ya da bu devam eden efsane uydurma. İkinci seçenekle devam edeceğiz. Buna ek olarak, magazin gazetelerinin bu sahte anlatıyı kaç kez tekrar kullandığı şaşırtıcıdır. Yaşam tarzı aslında önceki yazılarıyla çelişiyor. Örneğin geçen yıl dergi, Stefani ve Shelton'ın Meksika'da çoktan 'hızlı' bir evlilikleri vardı. .

Olağanüstü birçok kez bu yinelenen temayı çürüttüğümüz halde, Dedikoducu Polis En son raporun benzer şekilde doğru olmadığını kayıtta bize garanti eden Stefani'nin temsilcisini bir kez daha kontrol etti. Şarkıcı ve erkek arkadaşı gizlice evli değiller ve bir kız bebek beklemiyorlar. Hatta sözcüsü şaka bile yaptı, 'Bu çok uzun bir tören ve hamilelik.' Ne yazık ki, magazin dergilerinin çok yakında Shelton’ın Oklahoma çiftliğinde bir başka hayali patlama yapacağından şüpheleniyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.