Gwen Stefani kızgın değil Taylor Swift en yeni sezonunda akıl hocası olmak Ses , gerçek olmayan bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte dramayı çürütebilir. Bunda hiçbir gerçek yok.

Stefani, beş sezon sonra ilk kez realite yarışmasına koç olarak geri dönüyor. Yaşam tarzı , Swift'in yarışmanın eleme aşamasında tüm takımlara mentor olarak hizmet vereceğine üzülüyor. Gazete, Stefani'nin Swift'in spot ışığını çaldığını düşündüğünü iddia ederek, sözde bir kaynağın 'Bu [Stefani’nin] büyük geri dönüşü olması gerekiyordu. Kimsenin onun gök gürültüsünü çalmasını istemiyor. 'Çıkışa göre, şovun 17. Sezonunun diğer koçları Blake Shelton, John Legend ve Kelly Clarkson Taylor'ı 'kollarını açarak karşıladılar', ancak Stefani 'onun herhangi bir özel muamele görmesini istemediğini açıkça belirtti. . ' Bu anlatının tamamı çılgınca yanlış.

Camilla Parker-Bowles und Kate Middleton

Stefani ve Swift yıllardır arkadaş canlısıydılar, en azından Swift'in akıl hocalığı yaptığı son zamana geri dönüyorlar. Ses , yedinci sezonunda geri döndü. Bu, Stefani’nin gösteride bir koç olarak ilk sezonuydu ve o zamandan beri ikisi arkadaş olarak kaldı. Aslında, Stefani, Swift'in katılacağı haberine sevgiyle tepki verdi Ses tekrar ile yakın tarihli bir röportaj sırasında İnsanlar dergi.

No Doubt şarkıcısı, 'Bence Taylor’ın armağanı daha çok onun şarkı yazımı ve bunun benim için de aynı olduğunu hissediyorum, bu yüzden birbirimizle çok yakınlaştığımızı düşündüm.' Stefani, gösteriye ilk katıldığında Swift'in 'sunacak çok şeyi olduğunu' söyleyerek devam etti ve 'Yazma biçiminde, özellikle kızlara ve benim için çok sevimli.' Swift ile ekran süresini paylaşmaktan açıkça rahatsız olmayan bir kişiden bu kesinlikle çok yüksek bir övgü. Ek olarak, gösterinin prodüksiyonunda yer alan kaynaklar, Dedikoducu Polis Stefani ve Swift harika anlaşıyor.

Yaşam tarzı hakkında sahte hikayeler uydurmayı sever Ses . Sadece iki hafta önce, Swift duyurusundan önce, haber kaynağı şu iddiaları içeren bir rapor yayınladı: Stefani hamileydi ve Shelton evlenme teklif etmeyi planladı canlı yayında. Hikayede hiçbir gerçek yoktu.

Ağustos 2018'de, gösterinin 15. Sezonunun başlamasından önce, yayın iddia edildi. Shelton, Stefani'den gitmesini istemişti. Ses 'İlişkilerinin iyiliği için.' Dedikoducu Polis o zamanki sahte raporu çürüttü ve bu hikaye şimdi özellikle aptalca görünüyor. Çift hala güçleniyor ve Stefani bir süre izin aldıktan sonra koç olarak geri döndü. Gerçeklik yarışma şovuyla ilgili herhangi bir şeye gelince, magazin dergisinin güvenilmez olduğu açıktır.

sind Brad Pitt und Jennifer Aniston wieder aus

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.