Ses Yargıçlar son dokuz yılda büyük ölçüde aynı kaldı, ancak bazı yargıçlar içeri ve dışarı süzüldü. Ses 2020 antrenör kadrosu bir kez daha değişiyor. Yeni yargıç Nick Jonas ayrılıyor ve kıdemli yargıç Gwen Stefani geri döndü. Sonra eski koç var Adam Levine gösteriden uzaklaştığı söylenen kendisi ile arasındaki gerilimler Blake Shelton ama gerçek sebep tamamen başka bir şeydi.Adam Levine

Adam Levine, kalan koçlardan biriydi Ses En uzun süredir, Sezon 1'den Sezon 16'ya kadar popüler realite şarkı yarışmasında yer almıştı. 2019'un başlarında 17. Sezonu için gösteriye geri dönmeyeceğini açıklayarak hayranları ve hatta şov yapanları şok etti. herşey. Maroon 5 solisti, sezon için geri dönen jüri üyelerinden biri olarak listelenmişti ve aslında gösteriye iki yıl daha imza atmıştı, ancak görünüşe göre fikrini değiştirmişti.https://www.instagram.com/p/BxvZdVrDzdf/

Alle Wayans Brüder zusammen

Bir Emmy seçmeni ile konuştu The Hollywood Reporter o yıl daha sonra, Levine ile şovdaki başka bir uzun süredir yargıç olan Blake Shelton arasındaki kötü duyguların Levine’in aceleyle çıkışından sorumlu olduğuna inandı. İsimsiz Emmy seçmeni 'üzerinde çalışan bir arkadaş' dedi Ses onlara, 'Blake Shelton ve Adam Levine birbirlerinden nefret ediyor' dedi. Görüşmeci tarafından istendiğinde, seçmen Levine'nin 'çekip gitmediğini -' Ben ya da o 'olduğunu duydum' diye ısrar etti.Adam Levine daha sonra ortaya çıktı Ellen DeGeneres Gösterisi , hit TV programından ayrılışını ve ayrılmasının arkasındaki nedenleri tartıştığı yer. Levine, diziden ayrıldığı için rol arkadaşı ya da bir tür sahne arkası dramını suçlamak yerine, ayrılma nedeninin daha fazla zaman harcamak olduğunu söyledi. ailesiyle . Şarkıcı Ellen DeGeneres'e “Tanıştığım ve çalıştığım insanları seviyorum ve açık bir şekilde Blake hakkında ne hissettiğimi biliyorsunuz” dedi.

https://www.instagram.com/p/CCB2icPDUdD/

'Özlüyorum ama ne kadar çalışmam gerektiğini de özlemiyorum. Yıllarca sürekli çalışıyordum - çok şanslı, çok şanslı, çok kutsanmış falan - ama bu anda yeni genç ailemle vakit geçirmek ve şimdiye kadarki en harika zamanları yaşamak için durabilmeyi. Artık evde oturan bir babayım. Sadece evde kalıyorum ve çok az şey yapıyorum. ' Levine gitti küçük kızları için fışkırmak , Dusty Rose ve Gio Grace, 'Onlara gerçekten hayran olduğumu hiçbir insana tapacağımı bilmediğim bir şekilde tapıyorum' diye itiraf ediyorlar. Shelton ile ilişkisinin gerçekte neye benzediğine dair söylentileri asla kabul etmemiş olsa da, bu sahte dedikoduyu yatıştırmak için ayrılma nedeni konusunda çok açık sözlü olması mümkündür.Christina Aguilera

Christina Aguilera şunlardan biriydi Sesler ilk koçlar. Şarkıcı'nın ilk çalışması üç sezon sürdü. Ancak ilk üç sezon sona erdiğinde, Aguilera’nın şovdaki varlığı daha düzensiz hale geldi. 4. sezonda mola verdikten sonra, Aguilera döndü Sezon 5 için antrenör olarak, 7. Sezonda, Aguilera yarı zamanlı danışman olarak geri döndü ve Sezon 8 ve 10'a bir kez daha tam zamanlı jüri olarak katıldı. 2016'da Aguilera ayrılma nedenini açıkladı gösteri İnsanlar , bunu ona açıklamak 2018 albümü “Liberation” cesaretlendirdi şarkıcı “belli bir düzeyde cilt” bırakacak, ekliyor: “Bundan önce kendimi tamamen televizyona vermiştim ve bir süre sonra bana pek uygun olmayan bir ağın parçası olmuştum. koy. ' Başka bir deyişle, Aguilera için 'ilerlemenin' zamanı gelmişti. Ve Aguilera'nın yaptığı tam olarak buydu.

https://www.instagram.com/p/CDz0KD2JXwX/

Shakira

Kolombiyalı kadın şarkıcı Shakira katıldı Ses iki sezon, Sezon 4 ve 6. Şarkıcı önce ara verdi yeni doğan oğluyla daha fazla zaman geçirmek için 5. sezondaki gösteriden. Shakira, 'Küçük bebeğimle yuvamı terk etmem gerektiği gerçeğiyle gerçekten mücadele ediyordum' dedi. Hollywood'a erişin , üzerinden Reuters . Bu yüzden şimdi biraz onunla kalmam ve bir sonraki albümüm üzerinde çalışmam gerekiyor. Asla bilemezsin, belki gelecek sezonlar için (geri döneceğim). ' Sonraki sezon Shakira'nın şimdiye kadarki son sezonu oldu. Var her zaman bir olasılık 'Hips Don't Lie' şarkıcısı bir kez daha geri dönecek.

https://www.instagram.com/p/B8g6oMfpdv6/

Portia verlässt Ellen für einen Mann

CeeLo Yeşil

Bir diğer orijinal jüri üyesi CeeLo Green, beş sezonun ardından gösteriden ayrıldı ve başka projelere devam etmek ve konsantre olmak istediğini belirtti. Ayrıca bir önceki yıl Ekim ayında tutuklanması meselesi de vardı. ağır uyuşturucu suçu ve bir kadına ecstasy sağlamakla suçlandı. Green daha sonra suçlamalara karşı bir suç duyurusunda bulunduktan sonra bir dizi tartışmalı açıklama yaptı, bu da realite şovunun ve birkaç konser görünümünün iptal edilmesine yol açtı. Green yorumları için o sırada özür dilese de, 2015'te yenilenen bir özür ve oyuncu kadrosuna yeniden katılmayı istedi Ses . Sezon 8 ve 15'te yarı zamanlı danışman olarak geri döndü, ancak o zamandan beri başka bir görünüm yapmadı.

https://www.instagram.com/p/CDVPynInYSR/

Wer ist die Frau von Lionel Richie?

Usher

Ceelo Green'in gösteriden ayrılmasından sonra, R&B süperstar Usher 'Çılgın' şarkıcının ayakkabılarını doldurmak için devreye girdi. Diğer jüri üyesi Shakira gibi, Usher de sezon 4 ve 6 olmak üzere iki sezon boyunca şovun koçluğunu yaptı. Usher, Robert DiNero'yla oynadığı filminde Sugar Ray Leonard'ı oynamak için Sezon 5'de ara verdi. Taş Elleri .

https://www.instagram.com/p/B-FQK6lj8XF/

Gwen Stefani

Gwen Stefani, ilk tanıştığı Sezon 7'nin jüri üyelerine katıldı. onun uzun zamandır erkek arkadaşı Blake Shelton. Stefani şovda oldukça düzensiz bir varlığa sahipti, bazen bir koç olarak göründü ve diğer zamanlarda gösteriye yarı zamanlı bir danışman olarak katıldı. Stefani kısa süre önce Sezon 19'a dönmek için imza atmasına rağmen, Las Vegas ikametgahı için 18. ve 19. Sezonlarda ara verdi. Devam eden koronavirüs salgını ile kapalı alanlarda canlı konserler geçmişte kaldı, bu nedenle Stefani'nin normal TV işine dön .

https://www.instagram.com/p/CECJ5pigJKb/

Nick Jonas

Nick Jonas yarı zamanlı bir danışmandı. Ses Sezon 8 ve belli ki şovda popüler bir figürdü. En genç üyesi Jonas Brothers Görev süresi kısa olmasına rağmen, gösterinin 18. Sezonunda koç oldu. Her zaman daha sonra, yarı zamanlı olarak danışman veya koç olarak geri dönme şansı vardır.

https://www.instagram.com/p/B_ONPlrjlc3/

Alicia Keys

'Fallin' şarkıcısı Alicia Keys de Ses 11'den 12'ye kadar Sezonlar arasında tam zamanlı jüri üyesi olarak kadroya katılmadan önce bir danışman olarak Anahtarlar 2017'de ile röportaj TV Insider o Sezon 12 onun son sezonu olacaktı. Sonra, her yerdeki hayranların şaşkınlığı ve sevincine, Keys, Sezon 14'e geri döndü, ancak bu, şimdiye kadarki son sezonu oldu. Geleceğin neler getireceğini kim bilebilir ki, bir gün başka bir geri dönüş yapabilir.

https://www.instagram.com/p/CCepweCgpGO/

Jennifer Hudson

Jennifer Hudson hakimler panelini salladı 13. ve 15. Sezonlarda Dream Girls yıldız daha önce Sezon 3'te danışman olarak görev yapmıştı. ayrıca bir antrenördü gösterinin İngiltere versiyonunda iki sezon boyunca ilk sezonunu kazandı. Sonunda, 16. Sezon için geri dönmemeyi seçti ve bunun yerine jüri üyelerine yeniden katıldı. İngiltere versiyonu .

https://www.instagram.com/p/B8_pYIEJATN/

Miley Cyrus

10.Sezonda danışman olarak görev yaptıktan sonra, Miley Cyrus 11. Sezon koçu olarak jüri paneline katıldı. Pop yıldızı ara verdi 13. Sezon için geri dönmeden önce 12. Sezon boyunca Howard Stern ile röportaj Cyrus, Sezon 13'ün onun sonuncusu olacağını duyurdu. Cyrus radyo sunucusuna 'Bu benim son sezonum olmayabilir, belki sonsuza kadar, ama bu sezon daha fazla sezon kalmadı,' diye ekledi, 'Demek bitirdim.' Gelecekte her şey mümkün olsa da Cyrus o zamandan beri gösteriye geri dönmedi.

Was ist mit Frank in amerikanischen Pickern passiert?

https://www.instagram.com/p/CDzW4KvJiLj/

Pharrell Williams

The Neptunes'ten Pharrell Williams, Ses 7. sezondan 10. sezona kadar. Ancak dört sezon sonra Williams yoluna devam etmek zorunda kaldı. 'Dürüst olmak gerekirse, çalışmalıyım,' diye açıkladı açık Bugün . Yapacak çok işim var. Çok eğlenceliydi ve bunu yaparken diğer insanlara yardım etmek benim için uyuşturucu gibiydi. Onlara yardım etmeye doyamadım ama yapacak işlerim, yapmam gereken müzikler ve çok sayıda plağım var. ' Williams’ın şovdaki varlığı çok özlüyordu, ancak çok yetenekli gösteriye girip çıkarken, her zaman dört gözle bekleyecek yeni biri vardır.

https://www.instagram.com/p/B_VF9YSH2sO/