365 gün önce Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye kırdı Kurt Russell ve Goldie Hawn evlenmeyi planlıyor. Raporun üzerinden bir yıl geçtiği için hikayeye geri döneceğiz.

Geleneksel Olmayan İlişki Gelenekselleşiyor

Göre National Enquirer Russell ve Hawn, sonunda düğümü bağla oğullarının son İşçi Bayramı'nda evlenmesini izledikten sonra. İsimsiz bir kaynak, çiftin torunlarının 'büyükannelerinin ve büyükbabalarının da evli olduğunu bilmelerini' sağlamak istediğini söyledi. İkili uzun zamandır birbirlerine aşıktı, çıkış iddiasına göre ve bir düğün 'Yeni Yılda zil çalmak için harika bir yol olacak.' Bu ikisi için düğün spekülasyonu bir Çok yaygın tabloid hikaye ve bu hikaye sadece çoğundan biri .Marlon Wayans und Angelica Zachary

Yeni Yıl Gelip Geçti, Yüzük Yok

Dedikoducu Polis O sırada bu hikayeyi çürüttü ve Wyatt Russell’ın doğum günü düğünü şarkısının hiç şüphesiz güzel olsa da onun ikinci düğünü olduğunu belirtti. İlki olmasa da ikinci bir düğün onlara ilham versin? Dahası, Hawn onlarca yıldır yaptığı gibi aşağı yukarı yemin etti. evlenmeyi planlamamak ve bu çözüme bağlı kaldı.

Çift Her Zaman Kadar Yakın

Aradan geçen yıl, bu hikayeyi daha da açığa çıkardı. Yeni Yıllar, Hawn ve Russell için düğün çanları olmadan geldi ve geçti. İkisi yıllardır olduğu gibi hala birlikteler. Hawn, sık sık yaptığı gibi kısa süre önce Instagram'da birlikte bir fotoğrafını paylaştı.

https://www.instagram.com/p/CCOfdqSnTnj/?utm_source=ig_web_copy_link

Carrie Underwood und Mike Fischer

İkisi bile gidiyor birlikte profesyonelce çalışmak bu yıl daha sonra da. Hawn ve Russell, devam filminde başrolü paylaşacak. Noel Günlükleri , Noel civarında görmeyi bekleyebileceğimiz tabii ki. Russell ve Hawn resmi olarak evli olmasalar da, kesinlikle Evliliğin neyi temsil etmesi gerektiğini somutlaştırmak : sonsuzluk sevgisi.

Bir Ay Sonra Ve Enquirer Tekrar denedi

Sadece birkaç hafta sonra Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozdu, aynı tabloid Hawn'ın şimdi olduğunu söyledi bir düğün talep etmek yoksa Russell'ı terk ederdi. Hikayenin bu versiyonu bir öncekinden daha az olumluydu, çünkü düğümü bağlamanın ana nedeni olarak sağlık durumunun azaldığını gösteriyordu. Gerçi bu artık doğru değildi, az önce söylediğimiz gibi, bu ikisi tehdit altında veya başka bir şekilde evlenmeyi planlamıyorlar.

Jennifer Lawrence zieht nach Nebraska

Bu Tabloid'den Diğer Sahte Düğün Hikayeleri

Bu, birden fazla gizli düğün bildiren aynı tabloid, biri için Simon Cowell ve biri için Paris jackson . Rapor edildi Zooey Deschanel ve Jonathan Scott COVID sonrası bir düğün planlıyordu, ancak plan yok. Şüphe duyulduğunda, bu tabloid sadece bir düğünü telafi edebilir. Hawn ve Russell evlenmedi ve muhtemelen asla evlenmeyecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.