Aylar önce, bir tabloid iddia edildi Goldie Hawn ve Kurt Russell evlenmeyi planladı ama kavgadan sonra her şeyi iptal etti. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeye baktı. Şimdi, rapora ve ikisinin bugün nerede durduğuna bir göz atıyoruz.

Goldie Hawn ve Kurt Russell’ın Destansı Dövüşü

Mayıs ayında Küre Goldie Hawn ve Kurt Russell'ın tartışmaya girdiğini ve yaklaşan nikahlarını iptal etti . Gazete, Russell ve Hawn'ın Los Angeles'ta gezerken tartıştıklarını gösteren uzun zamandır çiftin fotoğraflarını kullandı. Bir kaynak, ikisinin sözde düğün planlarına atıfta bulunarak, 'İlerlemeye karar verdiklerinden beri, her şey ve her şey üzerinde bitmek bilmeyen çekişmeler yaşıyorlar' dedi. İçeriden biri, Hawn'ın 'tüm ünlü arkadaşlarını davet etmek istediğini, personel sayısını en az 300'e çıkarmak istediğini', Russell ise 'sadece aile ve belki birkaç yakın arkadaş olmasını istediğini' söyledi.Hat Hillary die Scheidung eingereicht?

Mücadele Gücü Goldie ve Kurt Düğünlerini İptal Etmek Mi İstiyorsun?

Muhbir, bu sözde tören hakkında daha fazla ayrıntıyı, “Goldie Hindistan'dan müzik istedi, Kurt ise Beach Boys'u düşünüyordu. Goldie, bronzluğunu gösterecek bu güzel beyaz Grek elbisesini giymek istedi, ancak Kurt başka bir rengin daha uygun olduğunu söyledi ve bu da ona çok fazla tehlikeli görünüm kazandırdı. ' Ancak içeriden biri, çift arasındaki kavganın düğünle ilgili tüm umutları yerle bir ettiğini iddia etti. Kaynak, Hawn ve Russell'ın 'derinlerde' birbirlerini sevdiklerini, ancak yalnızca 'birbirlerini çıldırtmadıklarında' ekledi.

Goldie Hawn ve Kurt Russell’ın On Yıllar Boyu Aşk Hikayesinin Arkasındaki Gerçek

O zaman, Dedikoducu Polis aptal raporu çürüttü. Goldie Hawn ve Kurt Russell her zaman tartışmıyorlardı ve kesinlikle evlenmeyi planlamıyorlardı. İkisi yaklaşık kırk yıldır birlikteler. Koridorda yürüyüp yürüyemeyecekleri düşünülüyordu, ancak Hawn ve Russell, oldukları gibi mutlu . Son zamanlarda Russell ve Hawn ile oturdu CBS Pazar Sabahı çiftin, kalıcı ilişkilerinin 'sırrı' olmadığını ortaya çıkardığında Hawn,

Wer ist Kate Beckinsale Dating

Benim için her neyse, ikiniz de birlikte olmak istiyorsunuz. Demek istediğim, birlikte olmak istemelisin.

Büyük Bela, Küçük Çin aktör nasıl olduğunu da belirtti tanınmış ilişkisine başladı onun ile Denize Maliyet.

Goldie ile tanıştığımda, hayatımda herhangi bir ilişki söz konusu olduğunda kesinlikle en kötü ayağımı öne çıkaracağım bir dönemdeydim. En kötü adımımı öne sürdüm ve eğer bunun üstesinden gelirseniz, o zaman belki de birlikte olmamızın gerçekliği olabilir.

Magazinle ilgili olarak, Dedikoducu Polis daha önce uzun süredir çift hakkında çok sayıda yanlış söylentiyi düzeltti. Örneğin, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Goldie Hawn ve Kurt Russell'ın ilişkilerini kurtar . Bundan önce, Hawn'ı tutan aynı gazeteden başka bir raporu reddettik. Russell'ı terk etti . Açıkçası, magazin dergilerinin çiftin uzun süredir devam eden romantizmi hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Keanu Reeves und seine Frau