Gazetenin iddialarından biri Goldie Hawn ve Kurt Russell ayrı hayatlar yaşıyorlar ve birlikte 35 yıl sonra bölünmeye gidiyorlar. Dedikoducu Polis sahte iddiayı çürütebilir. Uzun zamandır ortaklar hala güçlü.

Göre Star , çift geçtiğimiz günlerde 'destansı bir kavga' yaşadı ve aktrisin partnerine birlikte geçirdiği birkaç on yılın ardından 'aşkını kaybettiğini' söylemesiyle sonuçlandı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Aralarındaki şeylerin zirveye ulaştığı ve Goldie'nin şimdiye kadarki en kötü kavgasından sonra ayrıldığı fısıltıları var. Kastetmediği bazı şeyler söyledi ve daha sonra pişman oldu. ' Güvenilir olmayan çıkış, çiftin iddia edilen argümanı hakkında sıfır özellik sağlar.Yine de şüpheli kaynak, Hawn ve Russell'ın 'bir süredir ayrı hayatlar yaşadıklarını - ve bağımsızlıklarından her zaman zevk almış olsalar da, yaptıkları anlaşmalar sonunda bedelini ödemiş olabilir' diyerek devam ediyor. Çift 35 yıldır evli değil ama şüpheli haberciye göre, 'anlaşmaları artık işe yaramıyor gibi görünüyor.' Görünüşte varolmayan içeriden ekliyor: 'Evlenmenin getirdiği kısıtlamaları istemiyorlar, ancak aynı zamanda, birinin başıboş bir gözü varsa, diğeri gözlerini kırpacak.'

Magazin gazetesinin çiftin ilişkisine dair açıklaması doğru değil. Aslında, Russell, Hawn ile ilk buluşmasının hikayesini anlattı Bu hafta başlarında 'Live with Kelly and Ryan' da bir görünüm sırasında. 80'lerdeki ilk karşılaşmalarını sevgiyle anan aktör, 'O zamandan beri birlikteyiz!' Diyerek sözlerini bitirdi. O esnada, Russell da Hawn'ından fışkırdı Bu ayın başlarında “Graham Norton Show” da bir görünüm sırasında. Oyuncu, uzun süredir devam eden romantizmi hakkında, 'Muhteşemdi ve [ben] bunun kaderinde olduğuna inanamıyorum' dedi.

Ek olarak, oyuncu sosyal medyada sık sık partnerine sevgi dolu haraçlar yayınlıyor. Bu yılın başlarında Babalar Günü şerefine, Hawn, Russell ve kendisinin Instagram fotoğrafını paylaştı ve ekledi, 'En iyi baba ve BÜYÜK babaya!' Ve bu yılın başlarında oyuncunun doğum gününü kutlamak için, Hawn Instagram'da yazdı , 'Mutlu Yıllar bebeğim! Işığın hala burnumu gıdıklıyor ... Şanslıyım! '

Söylemeye değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş satış noktası, National Enquirer , geçen yıl yanlış rapor ettiği için Hawn ve Russell ayrıldı . İddia o zamanlar doğru değildi ve artık daha doğru değil. Birlikte geçirilen 35 yılın ardından, çift hala çok aşık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.