Goldie Hawn ve Kurt Russell neredeyse kırk yıllık bir romantizmden sonra nihayet evlenmiyor. Bu hafta bir tabloid, bu popüler söylentiyi bir kez daha öne sürüyor, ancak bu doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Goldie ve Kurt: Evleniyoruz!' son sayısında bir başlık okur Yeni fikir . Gazeteye konuşan sözde 'içeriden' birine göre, Hawn ve Russell, ortak olarak 37 yıl geçirdikten sonra nihayet 'yaparım' diyorlar. 'Sadece küçük, çok samimi bir ruhani tören istiyorlar,' diyor karanlık bir kaynak ve 'gerçek bir ev gibi atmosfer için sadece çocukları var.' İddiaya göre çift, 'yıllar içinde yaşadıklarını ve bu deneyimi aileleriyle birlikte yaşamak istediklerini' ve 'bunu çocukları için yapmak ve torunlarına iyi bir örnek olmak' istiyor.Dedikoducu Polis bu iddiaya baktı ve içinde gerçek yok Bu sözde 'içeriden' alıntıdan sonra, magazin dergisi, Hawn'ın geçmişte eşiyle evlenme niyeti olmadığını kamuya açık bir şekilde ifade ettiğine işaret ederek derhal kendisiyle çelişmeye devam ediyor. 'Kendimi zaten adanmış hissediyorum ve evliliğin yapması gereken bu değil mi?' “Çocuklarımızı zekice yetiştirdik, güzel insanlar. Orada harika bir iş çıkardık ve bunu yapmak için evlenmemize gerek yoktu. '

Hawn o röportajı 2007'de verdi. ve o zamandan beri bu felsefeyi sürdürüyor. 2016 röportajında ​​oyuncu şunları söyledi: o ve Russell 'uzun süre boşanmış olacaklardı' evlenirlerse: “Ben kalmayı seçtim, Kurt kalmayı seçti ve bu seçimi beğendik. Evlilik ne yapacak? ' Ertesi yıl çift, Hollywood Walk of Fame'de yıldızlarla onurlandırıldı ve Hawn’ın kızı Kate Hudson onurlarına bir konuşma yaptı. 'Her zaman bir düğünde onlar hakkında konuşacağımı düşünmüştüm,' dedi ve Russell'ın 'yakın geleceğimizde bir düğün olmayacak gibi göründüğünü - . '

Hudson, annesiyle Russell'ın düğümü bağladığını görmek için özellikle çaresizmiş gibi görünmüyordu. Hem Russell hem de Hawn, ortaklıkları için büyük birleşik aileleri getiriyor, her biri daha önceki evliliklerden, hepsi büyümüş ve kendi çocukları olan çocuklar. Nihayet 'çocukları için' evlenmeleri için hiçbir neden yok.

Dahası, Dedikoducu Polis bu söylentiyi geçmişte defalarca yalanladı. Geçen Eylül, bir National Enquirer parça talep etmek Hawn ve Russell nihayet evleniyordu oğulları Wyatt’ın düğününü gördükten sonra. Yıldız çifte yakın bir kaynak, Wyatt Russell’ın düğününün kendilerinin evlenme fikrini değiştirmediğini bizim için doğruladı. Ertesi ay, aynı tabloid yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Hawn, Russell'ın onunla evlenmesini 'talep ediyordu'. Hawn’ın sürekli kamuoyuna yaptığı açıklamaların aksine. Bu güvenilmez yayınlar ne iddia ederse etsin, çiftin bu konunun neresinde durduğu oldukça açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.