Goldie Hawn bunu talep etmiyor Kurt Russell Aktrisin teklif etmezse uzun süredir partnerinden ayrılmakla tehdit ettiğini iddia eden yanlış bir rapora rağmen onunla evlenmek. Dedikoducu Polis söylentiyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Neredeyse kırk yıllık çift, hiçbir zaman evlenme ihtiyacı hissetmedi, ancak National Enquirer , Hawn, oğlunun son düğünü ve sözde 'sağlık sorunları' nın ardından fikrini değiştirdi. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Goldie evlenmeye hazır' diyor ve 'Kurt gemide değilse, başka birini bulacak!' Bu isimsiz kaynak, oğulları Wyatt'ın bu yılın başlarında evlendiğini gören Hawn'ın bir yüzüğe ihtiyacı olduğuna karar verdiğini söylüyor.Şüpheli kaynak, 'O zaman gelecekteki çocuklarının büyükannesi ve büyükbabasının da evli olduğunu bilmesini isteyeceğini anladı' dedi. Katkıda bulunan diğer faktör ise 2017 yılı kanser korkusuydu. 'Goldie, sağlık sorunlarından nasibini aldı ve Kurt'la geçirdiği yılları göz önünde bulundurarak, düğümü bağlamak için zamanın doğru olduğuna inanıyor.' Bahşişçi ayrıca, Hawn’ın 'evlilik hakkındaki duygularının zamanla biraz değiştiğini' iddia ediyor, ancak Russell 'işleri olduğu gibi seviyor ve değiştirmek için hiçbir neden görmüyor.'

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, bu son derece yorgun bir söylenti. The Enquirer sadece birkaç hafta önce benzer bir hikayeyi yaymaya çalıştı. Hawn ve Russell, oğullarını izledikten sonra aniden evleniyorlardı. koridorda yürüyün. Bu makale, torunlarının 'büyükannelerinin ve büyükbabalarının da evli olduklarını bilmelerini' sağlama konusunu bile içeriyordu. Ancak bu sefer, dergi Russell'ın bu fikre katılmadığını iddia ediyor.

Çift, evlilik fikrinden çok uzaklaştı. Sadece varsayımsal bir torunla ilişkilerini açıklamayı kolaylaştırmak için aniden kuruma razı olmazlar. Ayrıca, Hawn’ın kızı aktris Kate Hudson’un da üç çocuğu var. Hawn, özellikle de Hudson, Russell'ı bir baba olarak gördüğünü belirttiği için, diğer torunları için neden aynı şekilde hissetmesin? Bu durumda, bu Wyatt’ın ikinci evliliği, peki neden şimdi böyle hissediyor? Hepsi saçmalık.

Önceki büstümüzde bahsettiğimiz gibi Enquirer , Hawn şu anki durumundan oldukça memnun ve evlilik konusundaki duygularını oldukça netleştirdi. 'Her gün uyanmayı ve onun orada olduğunu görmeyi ve bir seçeneğim olduğunu bilmeyi seviyorum,' Hawn söyledi Kadınlar Günü 2007 röportajında . 'Evlenmek için gerçekten bir neden yok.'

Bu bizim ilk veya ikinci baskımız bile değil Enquirer çift ​​hakkında sahte söylentiler için. Oğullarının düğünü ile ilgili yukarıda bahsedilen hikayeye ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca seslendi Enquirer hakkında sahte bir makale için Eylül 2017'de Hawn ve Russell bölüyor ve 'ayrı hayatlar yaşıyor.' Gazeteci kaç yıl daha ilişki hakkında iddialarda bulunursa bulunsun, Dedikoducu Polis saçmalıklarını çürütmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.