Yaptı Tom Brady ve Gisele Bundchen 'In evliliği yok olmanın eşiğinden geri mi dönüyor? Bir tabloid, çift arasındaki ciddi sorunların yatıştırıldığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ilk etapta evliliğin iyi olduğunu düşünüyor.

Kurtarılmış Evlilik Spiralleri Yıkıma mı Giriyor?

Bir hikayenin devamında çoktan yakalandık , Yaşam tarzı şimdi 'beklemedeki boşanma' diyor. En azından bu tabloid, uydurma hikayelerinde bir sürekliliğe sahip. Her neyse, iddia edilen bir kaynak gazeteye, çiftin terapiye gittiğini ve 'işlerin daha iyi hale geldiğini' ancak 'New England Patriots'tan ayrıldıktan sonra işler karanlık bir hal aldığını' söylüyor.Tampa Körfezi'ne Taşınmak Evliliği Krize Geri Getirdi

Bu isimsiz kaynağa göre, Bundchen 'Tom'a futboldan emekli olması için yalvardı, böylece sorunlarını tam olarak çözebilsinler.' Önceki paragrafta, ikisinin zaten kendi sorunları üzerinde tam olarak çalıştıkları açıklanmıştı, öyleyse Bundchen, terapi zaten yardımcı olurken, özünde, neden Brady'nin işini bırakmasını istiyordu?

Chip- und Joanna-Gewinne lösen sich auf

Rekor Altı Super Bowl Yüzüğünü Yok Etmeye mi Girdi?

Florida'ya taşınmaktan duyduğu öfkeye rağmen, 'Gisele ona ikinci bir bozuk para vermeyi kabul ederek herkesi şaşırttı.' Bu üçüncü bir şans olurdu. Nispeten hızlı affetmeye rağmen, Bundchen 'Tom’un tüm sevgili Super Bowl halkalarını parçalamakla tehdit edecek' kadar kızmıştı. Bu ceza gerektiren bir suç olur ve bunu evlilik meselelerinden mülkün yok edilmesine atlatır.

Hikayenin bu halka merkezli kısmı, tabloid'in resmetmeye çalıştığı Bundchen versiyonuyla uyuşmuyor. Parçanın geri kalanı boyunca bir kurban gibi oynadı: Kocasının bencilliği tarafından körleştirilen ve aynı zamanda değerli eserlerde milyonları yok etme yeteneğine sahip olan yerleştirilmiş kadın mı? Bu çok ani ve inanılamayacak kadar çirkin ve arkasında bir polis raporu bırakabilirdi.

Şok Edici Bir Terapi İtirafı

İddiaya göre çiftin şimdi terapide işleri hallettiği ve Brady'nin 'Florida'ya taşınmanın sorunlarını çözmediğini ve belki de bir hata olduğunu' iddia ettiği iddia ediliyor. Anonim kaynak, Brady'nin hâlâ sözleşmeli olduğunu iddia ederek devam ediyor, 'bu yüzden istese bile istifa etmesine izin verilmeyecekti.'

Bunların hiçbiri olmadı

Bu hikayedeki tek birincil kaynak, Brady'nin terapide özel olarak ne söylediği hakkında fikir sahibi olan tek bir anonim kaynaktır. Bunu bilen tek kişiler Brady, Bundchen ve yasal olarak bu konuda konuşamayan bir terapisttir. Bu hikaye, gerçek kanıt eksikliği nedeniyle yanlıştır.

Bundchen ve Brady her zaman birlikte mutlu göründüler. Rağmen sürekli ve sahte boşanma söylentileri Brady ailesi güçlü görünüyor. Geçen ay, Bundchen ve Brady birbirlerine Instagram'da güzel mesajlar göndererek mutlu yıllar diledi.

https://www.instagram.com/p/CDbZt2Tgbvi/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CC3VyhEBkMP/?utm_source=ig_web_copy_link

Başka bir 'Kurtulmuş Evlilik' Hikayesi

Bu hikayede, Brady ve Bundchen'in terapisi 'evliliği kurtardı.' Dedikoducu Polis gülünç “evliliği kurtar” hikayeleri yüzünden bu tabloidi defalarca basmıştır. Geçen ay Will ve Jada Pinkett Smith'in Bahamalar'a gitmek 'evliliklerini kurtarmak için.' George ve Amal'ı iddia etti Clooney ikizlere sahipti 'evliliği kurtarmak' için.

Dedikoducu Polis Bu hikayeyi bozuyor çünkü Brady ve Bundchen gerçekten mücadele ediyor. Tüm hesaplara göre, Florida'da gayet iyi gidiyorlar . Hayır, bu sahte çünkü bu stres noktaları doğru değil ve evlilik ilk etapta asla uçurumun eşiğinde olmadı.

John Travolta praktiziert immer noch Scientology

Aynı tabloid, Brady ailesinde sürekli bir güvensizlik hikayesine sahip. Haziran ayında, Bundchen'in düşündüğü bir hikaye yayınladı Brady 'bencil' idi aileyi Florida'ya taşımak için. Bu son hikâye büyük ölçüde onunla aynı, sanki magazin gazetesinin gerçek haberler yerine tanıtacağı orijinal anlatılar tükeniyormuş gibi.