Geçen yaz hayranlar bu ihtimal yüzünden Twitter'da çıldırdı Gigi Hadid hamile kaldı Zayn Malik 'Nin bebeği. Dokuz ay sonra model doğum yapmadı. Bunun nedeni hamilelik söylentisinin sahte olmasıydı. Dedikoducu Polis o sırada işaret etti.

Bu karışıklık, Hadid'in annesi Yolanda'ya ait olduğu iddia edilen bir Twitter hesabının 'Sekiz ay sonra gururlu bir büyükanne olacağım ... Hayat bir nimettir' yazmasının ardından alevlendi. 'Yolanda.hadid' mesajının ekranlarında gösterilen tutamaç, 'Gerçek Ev Kadınları' yıldızının doğrulanmış Instagram hesabında kullandığı kullanıcı adıyla eşleşiyordu. Hayranların '#CongratsZigi' nin trend bir konu haline geldiği noktaya kadar Hadid'in hamile olduğuna ikna olması uzun sürmedi.Ancak bu yanlış bir alarmdı. Geçen Temmuz'daki tüm spekülasyonlardan amdist, Yolanda'ya doğrudan Twitter'da hamilelik söylentilerinin 'gerçek' olup olmadığı sorulmuştu. Gerçek, doğrulanmış hesabından 'Hayır, elbette hayır' yanıtını verdi. 'Kızım hamile olsaydı bunu açıklayacak kişi ben değilim' diye ekledi. Ve son dokuz ayda Hadid hiçbir zaman hamilelik duyurusunda bulunmadı.

Aslında, o ve Malik bir ilişkide bile kalmadılar. Mart'a kadar, Hadid ve Malik, birlikte iki yıldan fazla bir süre sonra ayrıldılar. . O dönemde, İngiliz şarkıcı 'inanılmaz derecede anlamlı, sevgi dolu ve eğlenceli bir ilişki' yaşadıklarını söylerken model, 'Z ile paylaştığımız aşk, zaman ve hayat dersleri için sonsuza kadar minnettarım.' Elbette bebek hakkında hiçbir şey söylemedi.

Ve hamilelik nedeniyle kilo almanın aksine, aynı zamanda Hadid kilo vermesine değindi , Hashimoto hastalığının tedavisi nedeniyle zayıfladığını ortaya koydu. Twitter'daki hayranlarına, 'Hikayenin tamamını asla gerçekten bilmediğini bil.' Dedi. Bu tür bir tavsiye, destekçilerin var olmayan bir hamilelikle ilgili yaptığı varsayımlara da kolaylıkla uygulanabilirdi.

Malik ve Hadid, Nisan ayında bir uzlaşmaya doğru ilerliyor gibiydi ve bu ayın başlarında, Instagram gönderisine dayanarak resmen yeniden bir araya geldik bu onlara sarılmayı gösterdi. Yine de hamilelik belirtisi yok ve Hadid, toplantıya katıldığında hiçbir çarpma yaşamadı. Ocean's 8 prömiyer sadece geçen hafta. Açıkça görülüyor ki annesi doğruyu söylüyordu Hadid'in hamile olduğunu inkar ettiğinde ve zaman, hayranların gerçekten sahte bir mesajla aldatıldığını kanıtladı. Dedikoducu Polis zamanda dedi. Neyin gerçek neyin gerçek olmayan söylentilerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.