Dır-dir George Clooney karısıyla sıcak suda, Amal , bitmiş Catherine Zeta-Jones ? Bir tabloid, Bayan Clooney'nin Galli aktrisin kocasına yakın olmasının hayranı olmadığını iddia eder. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

'George & Catherine’s Shock Affair Bombshell', son zamanlarda yayınlanan bir makalenin başlığıdır. Yeni fikir . Bununla birlikte, eşlik eden makale farklı bir hikaye çiziyor. Gazete gazetesine göre, Amal Clooney, eşlerinin George'un eski rol arkadaşı ile yeniden bir araya gelmesi üzerine 'ayağa kalkma' tartışması yaşadıktan sonra, George'un yakın çevresinden Zeta-Jones'u 'kara listeye aldı'. Sözde içeriden biri, oyuncunun kendisi ve Zeta-Jones için yeni bir senaryo üzerinde çalıştığını iddia ediyor, ancak Amal kocasına yalvardı: 'Catherine hariç herkes!'Sözde içeriden biri, 'Birlikte geçmişlerinin yanı sıra, Catherine Amal'ın Hollywood versiyonu gibi' diyor. 'Aralarındaki kimya,' diye devam ediyor sözde içeriden, 'elektrik. Catherine, Michael Douglas ile evli olmasına rağmen, Amal kocasının bir film setinde çok daha seksi doppelganger'ına yakınlaşmasını istemiyor. ' Çıkış, George'un karısının kaygılarını görünüşte hafiflettiğini, ancak içerideki şüpheli kişilerin insan hakları avukatının 'endişelenmek için bir nedeni' olduğunu iddia ettiğini iddia ediyor.

İsimsiz kaynak, 'Amal'a her zaman işine gelince geri çekilmesini söylerdi ve bu da farklı değil, bu yüzden o ve Catherine bu senaryoda ince ayar yaparken son zamanlarda çok konuşuyorlar,' diyor. 'Amal ona bir ültimatomla vurmuş olabilir, çünkü şu anda onu dinlemiyor' diyen şüpheli içeriden, George'a kulağını verenin Zeta-Jones olabileceğini de ima ederek sonuca varıyor. Dedikoducu Polis yine de, bu aşırı dramatize edilmiş hikayeye inanmak değil. Başlangıç ​​olarak, bulvar gazetesi okuyucuları George Clooney'nin Catherine Zeta-Jones ile ilişkisi olduğunu ima eden yanıltıcı manşetlerle cezbediyor. Makalenin anlatısı bu sözde 'olaydan' bir kez bahsetmiyor ama Amal'ın Zeta-Jones'u kıskandığını iddia etmeye çalışıyor.

Daha da çarpık olan şey, yayının aktrisi Amal’ın 'daha seksi benzerleri' olarak tanımlamasıdır. Ek olarak, Clooney'nin daha saygın satış noktalarından herhangi bir film için bir senaryo geliştirdiğinden söz edilmedi. Clooney ve Zeta-Jones o zamandan beri birlikte bir filmde oynamadı Ocean’s Twelve On buçuk yıldan fazla bir süre önce ve ikisi de mutlu bir şekilde evliler. İkisinin bir tür karışıklık içinde olduğundan şüpheliyiz. Dahası, magazin dergileri sürekli George ve Amal Clooney’nin evliliği beladır .

İki ay önce baskın yaptık Yeni fikir iddia etmek için George ve Amal Clooney’in evliliği kırılma noktasına geldi . Dergi, ikilinin farklı ebeveynlik tarzlarıyla ilgili 'patlayıcı kavgalar' sonrasında evliliklerini ayakta tutmak için 'mücadele' ettiklerini iddia etti. Çıkış, bu bariz argümana sahip eşlerin bulanık bir görüntüsünü kullanmaya çalıştı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürüttü. Yayın, sahte iddiasını destekleyecek kanıta bile sahip değildi.

Bundan önce başka bir tabloid, Yaşam tarzı , iddia etmeye çalıştı George ve Amal Clooney birbirlerinden uzaklaşıyorlardı . Sahte hikaye, ikilinin nerede yaşayacakları konusunda anlaşamadığı için eşlerin evliliğinin acı çektiğini iddia ediyordu. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve raporu reddetti. Dergi, çiftin oldukça uzun süredir uğraştığı boşanma hikayesini geri dönüştürüyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie lange ist ynw melly Satz