Mıydı George ve Amal clooney 'Boşanmaya mı gidiyor'? Bir tabloid, ateşli bir terapi seansından sonra, George'un birlikte yalnızca altı yılın ardından evliliğinin 'fişini çekmeye hazır' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis rapora baktı ve çok ihtiyaç duyulan bazı netliği ekleyebilir.George, Amal Clooney 'Boşanmaya Başladı' - Kaynaklar

Yaşam tarzı Amal ve George Clooney’nin evliliğinin son aşamalarında olduğunu bildirdi. Gazeteci, güçlü çiftin evliliklerini düzeltmek için 'terapiden deneme ayrılığına kadar' her şeyi denediğinde ısrar etti, ancak hiçbir şey kalmadı. Çıkışa bir kaynak ispiyonladı, “George ve Amal boşanmaya gidiyorlar. Bitti!'Çaresizce ilişkilerini kurtarmaya çalıştıktan sonra duvara tosladılar. Ve arkadaşlar geri dönüşün olmayacağından korkar.

Sırasıyla sarı ve siyah giyen Amal ve George Clooney kırmızı halıda yürüyor

(magicinfoto / Shutterstock.com)Kaynak, 'Yazı açıkça duvarda,' diye devam etti. 'Evlilikleri görünüşe göre son ayağında.' Çiftin sorunlarının merkezinde, nerede yaşayacağı ve 3 yaşındaki ikiz çocuklarının nerede okula gitmesi gerektiği sorusu var. George'un - henüz okula gidecek yaşta olmayan çocuklara Kaliforniya'da eğitim almaları konusunda sözüm ona kararlı. Bu arada Amal, çocuklarının İngiltere'de aldığı eğitimi aldığı konusunda kararlıdır.

Marlon Wayans und Angelica Zachary

Çift Danışmanlığı Bile Yardımcı Olmadı

Kaynağa göre, 'George ve Amal iki yıllarını çiftler danışmanlığında geçirdiler, ancak bu onları kurtarmak için yeterli değildi.' İddiaya göre, George'a saldırdıktan sonra Amal'ın fırtına çıkmasına neden olan bir seanstan sonra işler doruğa çıktı. “Bir hararetli seansta Amal, George'u dinlememekle suçladı ve sonra görünüşe göre dışarı çıktı. George için tabuttaki son çiviydi. 'George, çatlakların üzerine kağıt atmaya çalışmaktan yoruldu ve fişi çekmeye hazır. Uzun zamandır mutsuz bir evliliğe hapsolmuş durumda ve hayatının bir sonraki bölümünü başlatmaya hazır hissediyor. Çıkmak istediğini Amal'a açıkladı.

Scott Peterson Film Ben Affleck

Kaynak, kavgadan sonra 'kaynıyordu' demeye devam etti. Aşağılanmış hissediyor. Çocukların iyiliği için geçinmeye çalışmak bile zor oldu. Birlikte ebeveynlik bir kabusa dönüştü. George ve Amal her düzeyde çatışıyor. ' Magazin gazetesi ve şüpheli kaynağı, eşlerin yapması gereken tek şeyin boşanmak olduğuna ikna olmuş görünüyordu.

Amal Clooney, omzunun üzerinden George Clooney ile birlikte gülümsüyor.

(magicinfoto / Shutterstock.com)

Bu, Hollywood tarihindeki en maliyetli boşanmalardan biri olurdu. Avukatlar zaten işin içinde ve evrakların dosyalanması an meselesi. Amal, sistemi nasıl çalıştıracağını biliyor.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Amal Clooney, Amerikalı bir boşanma avukatı değil, İngiliz bir avukat ve uluslararası bir insan hakları avukatı olduğu için bu saçma bir ifade. 'Sistemin nasıl çalıştırılacağı' konusunda neden bir fikri olsun ki? Ancak bu nokta tartışmalı, çünkü bu tabloid veya güvenilmez kaynaklarının George ve Amal Clooney'nin evliliği hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olduğu açık.

Dedikoducu Polis çoktan tabloidleri bozdu önceki Clooneys 'ayrı hayatlar' yaşıyordu. Bir yayını ciddiye almak, asla gerçekleşmeyen bir boşanma hakkındaki hikayeleri sürekli olarak yazdırırken de zordur. 2019 yılında Yaşam tarzı bunu bildirdi George, Amal ile evliliğini bitiriyordu . Yaklaşık iki yıl sonra, ikisi hala mutlu bir şekilde evliler.

Aynı yıl, tabloid şunu iddia etti: Amal ikinci bir ikizlere hamileydi. çiftin evliliğini kurtarmak için tasarlanmıştı. Açıkçası, Amal'ın ikinci bir ikiz grubu olmadı ve evlilik zaten hiçbir zaman kurtarmaya ihtiyaç duymadı. Bu tabloid'in bir şeyler uydurma alışkanlığı var, bu yüzden güvenmenin bu kadar zor olmasına şaşmamalı.

Nick Jonas und Priyanka Chopra Scheidung

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Prens William, Yeni Podcast Üzerine Prens Harry ve Meghan Markle'a Dava Açmakla Tehdit Ediyor

Rapor: Lady Gaga, Michael Polansky Yılbaşı Gecesi Evlendi

Rapor: Sandra Bullock Evli

Rapçi Young M.A. Hafta Sonu Vuruldu mu?

Kanye West Gerçekten Jeffree Star ile Bir İlişki Yaşıyor mu? Söylentileri Araştırmak

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.