Bir tabloid iddiaları George Clooney karısına saldırdı Amal ve ikizlerini güvenli bir eve götürdü çünkü siyasi çalışmaları ailelerini terörist tehditlerle tehlikeye attı. Dergi ayrıca, eşlerin durum üzerine 500 milyon dolarlık boşanma davası açtığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis yanlış raporu çürütebilir.

George geçen ay yaptığı röportajda The Hollywood Reporter karısı IŞİD'e karşı ilk davayı mahkemeye götürdüğü için güvenlik önlemlerini artırmak zorunda kaldığını söyledi. Oyuncu ayrıca, iki çocuğunun terör örgütü tarafından hedef alınmasından endişelendiğini ve bunun olmamasını sağlamak için önlemler aldığını itiraf etti. National Enquirer şimdi yanlış bir şekilde çiftin evliliğinin sonuç olarak sona erdiğini iddia ederek durumu tersine çeviriyor.Welche Kardashian Schwestern sind schwanger

Sözde bir kaynak çıkışa, 'George, karısının insan hakları için zorlu çabalarının kendi çocuklarını riske attığı konusunda öfkelendi' dedi ve aktörün ikizleri Ella ve Alexander'ı Sardunya'daki evlerine götürdüklerini ekledi. 24 saat nöbet tutuyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'George bununla çok zor anlar yaşıyor ve bu evlilikte büyük bir sürtüşmeye neden oluyor' diyor.

Görünüşe göre sahte ihbarcı, eşi IŞİD'e karşı davasını üstlenirken George'un 'Sardunya'daki villada başını aşağıda tuttuğunu' iddia ederek devam ediyor ve ekliyor: 'Sürekli endişeyle yaşıyor ... Herkes kendisinin ve Amal'ın ulaşabileceğini umuyor. bu konuda bir uzlaşma, ancak Amal onun eylemlerini anlayamasa bile George hiçbir şeyi şansa bırakmıyor. ' Sözde 'kaynak', 'George ve Amal için zor bir kaç ay oldu. Bunu herkes görebilir ve şu anda evliliklerinin ihtiyaç duyduğu son şey, daha fazla stres ve gerginlik oldu. Bundan kurtulmaları bir mucize olur. '

Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

Gazetenin raporu birkaç düzeyde yanlıştır. Yeni başlayanlar için, güvenilmez çıkış, önemli bir ayrıntıyı dışarıda bıraktı. George ile röportaj The Hollywood Reporter . Oyuncu, ailesinin uğraştığı güvenlik sorunlarına rağmen “Hayatımızı yaşıyoruz. Köşelerde saklanmayız. ' Bu arada, film yıldızı her zaman karısının bir insan hakları avukatı olarak çalışmalarını savunmuş ve çabalarını desteklemiştir.

Derginin sahte önermesiyle ilgili daha da büyük bir sorun var: George ve Amal'ın Sardunya'da evleri yok. Dedikoducu Polis Bize hikayenin yanlış olduğunu anlatmanın yanı sıra, eşlerin İtalyan adasında mülklerinin olmadığını da açıklayan oyuncunun sözcüsüne ulaştı. George ikizleriyle sahip olmadığı güvenli bir eve çekilmedi. Çift, geçen yaz 'Catch-22' filmini çektiğinde Sardunya'da kaldı, ancak orada mülkleri yok.

Prizin hikayesi de kötü zamanlanmış. Geçen hafta, George ve Amal, hayranlarına onlarla yemek yeme şansı veren bir yardım yarışması başlattı Como Gölü'ndeki evlerinde. Oyuncu, karısıyla öğle yemeği yemenin yarışmanın gerçek 'satış noktası' olduğunu kabul ettiği komik bir videoyla duyuruyu yaptı.

Ne yazık ki Enquirer sıklıkla eşlerin bölünmeye gittiğini iddia ediyor. Daha geçen ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Amal, George'u doğum gününde terk etti . Ocak ayında, yayını yanlış bildirdiği için aradık. Amal, George'a saldıran ve ikizlerini yanına alan kişiydi. . Derginin mutlu çifti ayırmaya yönelik son girişimi de aynı derecede temelsizdir.

Wie lange hat Ynw Melly im Gefängnis?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.