George Clooney 'tam zamanlı baba' olmak için işi bıraktığını iddia etmesinden tam bir yıl sonra oyunculuktan emekli olmadı. Clooney ve eşi Amal'ın ikizlerini, Alexander ve Ella'yı karşılamasından iki haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, sahte hikayeler uydurmalarıyla ünlü bir site, aktör-yönetmenin “emekliliği dört gözle beklediğini” ve evde baba olmayı beklediğini savundu. Tam olarak 365 gün önce, Dedikoducu Polis bu raporu çürüttü ve bir kez daha doğrulamamız, kaynaklarımız ve hatta zamanın kendisi bizi haklı çıkardı.

25 Haziran 2017'de baskın yaptık HollywoodLife Clooney’nin çocuklarının doğumunun gerçek hayat olaylarını alan ve tekila şirketi Casamigos'un satışı , iki hafta sonra aktörün 'tam zamanlı baba' ya geçişiyle ilgili tamamen uydurma bir makale hazırlamak için. Genellikle HollywoodLies olarak anılan çıkış, iddiasını desteklemek için herhangi bir kanıt sunmadı ve Clooney'nin oyunculuğu bıraktığını söyleyen kayıtta herhangi birinden alıntı yapmadı. Bunun yerine, adı bilinmeyen ve tanımlanamayan bir 'kaynaktan' bir avuç alıntıya dayanan görünüşte uydurma önermesini yayınladı. Prizin 'kaynağının' var olup olmadığını nasıl bilebilir?O zaman, Dedikoducu Polis bunların doğru olmadığını ve elbette 12 ay sonra Clooney'nin oyunculuktan emekli olmadığını açıkladı. Yaklaşan Hulu mini dizisinde daha küçük bir rol de olsa hala başrolde. 22'yi yakala . Clooney'nin başrolde oynaması gerekiyordu ama onun yerini Kyle Chandler aldı. , çünkü altı bölümlük sınırlı dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini de yapmakla meşgul.

Bu işten neredeyse hiç vazgeçmiyor. Geçmişte Clooney’nin temsilcisi 'emekli olmadığını' kaydeden bize güvence bile verdi. Görünüşe göre HollywoodLies'in hikayesinin bir kısmı, oyuncunun bir yıl önce verdiği bir röportajın yanlış anlaşılmasından alıntılara dayanıyordu.

Mart 2016'da BBC, Clooney oyunculuğu bırakıyor ancak, işinin bittiğini asla söylemedi. Clooney'nin gerçekte söylediği şey, olgun oyuncular için daha az rol olduğu ve izleyicilerin ekrandaki yıldızların yaşlanmasını izlemek istediğini düşünmediğini ifade etti. 'Bence hiç kimse kimsenin gerçekten yaşlandığını görmek istemiyor ... Bu çok acımasız bir şey, kamera öyle ve yaşlanma ekranda gittikçe daha az yapmaya çalıştığınız bir şey haline geliyor.' Clooney bu açıklamaları yaptıktan kısa bir süre sonra Para Canavarı Jodie Foster ile.

Ne olursa olsun, HollywoodLies makalesinin üzerinden 12 ay geçti ve Clooney oyunculuktan emekli olmadı . Ne yazık ki, tıpkı bir soğuk algınlığı gibi, her mevsim aynı yanlış söylenti geri geliyor. Sadece bir ay önce, Dedikoducu Polis Yeni Zelanda tabloidinde baskın Woman’s Weekly benzer şekilde yanlış rapor edildiğinde Clooney oyunculuğu bırakıyordu .

Ayrıca HollywoodLife, Clooney hakkında haber yaparken mükemmel bir sicile sahip değildir. Sadece birkaç ay önce, satış noktası, nasıl Clooney, Brad Pitt ve Jennifer Aniston arasında gece geç saatlerde gizli toplantılar ayarlıyordu. . İddia, hayran kurgusundan başka bir şey değildi. Gerçek dünyada, eski eşler tekrar işin içine girmezler ve her üç yıldızın temsilcileri de güvence verir. Dedikoducu Polis anlatı tam bir yalandı. Belki HollywoodLies başlama zamanıdır oyunculuk gerçek bir ünlü haber sitesi gibi ve iddialarını kontrol ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.