George Clooney Asla yerleşmeyeceğini düşündüğünü ilk itiraf eden kişi olacaktı. Hollywood'un en ünlü bekarlarından biri ile evlendiğinde Amal clooney 2014'te evde ikizlerle birlikte, ikisi ev mutluluğunun vizyonu oldu. Bu sükunete rağmen, magazin gazeteleri hala sürekli olarak ikisinin ayrıldığına dair söylentiler uyduruyor. Değiller, Dedikoducu Polis güvenle söyleyebilirim, ancak işte Clooney'nin olası bir boşanmasıyla ilgili yayınladığımız birkaç hikaye.George Amal'ı Kaçırdı

Mayıs ayında Küre George'un evinden 'kaçarken' yakalandığını bildirdi. karısından kaçmak . Kilitlenme 'Clooney'ler için yeryüzünün cehennemiydi' ve George artık buna dayanamıyordu. 'Bir çok yüzleşme ve ültimatom' dan sonra, Ocean's Eleven yıldız nihayet gitti. Dedikoducu Polis Clooney'ler hala birlikte olduğu için bu hikayeyi bozdu. George sadece araba kullanırken fotoğraflandı ve bu tabloid tamamen zehirli bir ev durumu icat etti. Muhtemelen sadece alışveriş yapıyordur.George, Jennifer Aniston'a Eğiliyor

George Clooney, Hollywood'un en iyi bağlantıları olan adamlarından biridir, bu nedenle magazin dergileri ünlü arkadaşlarını sahte hikayeler için yetiştirmeye bayılır. Durum ve nokta, bu hikaye Yeni fikir George'un nasıl 'idare ettiği' hakkında Jennifer Aniston'ın yardımı Amal ile olan evliliği dağıldığında. Ocean’s Twelve Star, Aniston'ın evinde sık sık misafir oluyor, kaynaklar tabloid'e söylüyor ve bu 'onun motosiklete binme veya Jen ile arkadaşlığı hayranı olmayan Amal için orta parmak.' Dünyaca ünlü oyuncuların yıllardır arkadaş olduğu doğru, ancak ona zor bir dönemden danışmanlık yaptığı doğru değil. Aniston sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis bu hikaye doğru değil.

500 Milyon $ Boşanma

Yeni fikir Prenup'siz Clooney’nin bir son derece maliyetli boşanma . Eğer Okyanus'un On Üçü yıldız, servetinin yarısını kaybeder, o zaman 'işe geri dönmekten başka çaresi kalmaz. Yıllardır popüler bir filmi olmadı, bu yüzden Amal servetinin yarısı veya daha fazlasıyla ve iki çocuğuyla birlikte çıkarsa, yalnızca para kazandıran projeler üzerinde çalışmaya başlaması gerekecek. ' George Clooney, Hollywood'un en değerli yıldızlarından biri olmanın yanı sıra kendi votka ve espresso markalarına sahip bir girişimci, bu yüzden para konusunda endişelenmesine gerek yok. Evlilik meseleleriyle ilgili tüm bu anlatı hala doğru olmadığından, pahalı bir boşanma konusunda endişelenmesine de gerek yok.Clooney Hala Motosikletler İçin Mücadele mi Ediyor?

2018 yılında Michael Clayton yıldız ciddi bir motosiklet kazasına karıştı. Amal onu gelecekte bisikletten uzak durmaya çağırdı ve o da öyle yaptı. İki yıldan fazla bir süre sonra, National Enquirer bu 'kayalık evliliğin' bu sözüm ona belada olduğunu bildirdi motosiklet ültimatomu . Gazeteci, kilitlenmenin 'bir zamanlar sevgili evliliklerini alt üst ettiğini' söyledi. Motosiklet kazası çok ciddi olsa da yıllar önceydi. Bu tabloid'in bunu şimdi gündeme getirmesinin tek nedeni, George'un yakın zamanda yaptığı bir röportajda konuyu gündeme getirmesiydi. GQ . George, Amal'ın hayatını daha iyi hale getirmek için nasıl değiştirdiği hakkında halka açık bir şekilde konuşmaya devam ettiğinden, ikisi 'birbirlerinin boğazına' gelmiyor.