George Clooney 'eşi Amal clooney saçma bir rapora rağmen sonunda kötü bir koca olacağından endişelenmiyor. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Bize tamamen yanlış olduğu söylendi.

Son sayısı Yeni fikir George'un 1989-1993 yılları arasında aktörle evli olan ilk eşi Talia Balsam ile 1995 yılında yapılan bir röportajı rastgele araştırıyor. evliliklerinden daha kariyer.Henry Cavill und Ben Affleck

Balsam bu yorumları 20 yıldan fazla bir süre önce yaptı, ancak tabloid şimdi gülünç bir şekilde Amal'ın aktrisin sözleriyle 'gerçekten vurulduğunu' iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'George'u gerçekten tanıdığını sanıyordu, ancak Talia'nın iddiaları onu gerçekten yeniden düşündürdü.' Bir kez daha, Balsam’ın iddiaları 1995’te yapıldı.

Yine de, prizin sözde kaynağı, Amal'ın kocasının eski yöntemlerine dönmesinden ve kariyerini kendisinin ve 10 aylık ikizlerinin önüne koymasından endişe duyduğunu söylüyor. 'Talia'yı terk etti ve bazıları da Amal'ın aynı kaderi paylaşabileceğinden endişeleniyor,' diye ekliyor görünüşte sahte bir ihbarcı. “Çocuk bezini değiştirmeye gelince George direniyor. Tüm ev kararlarını ona bırakır ve onsuz arkadaşlarıyla birlikte yola çıkar. Her şey George ve nasıl hissettiğiyle ilgili. '

'İçeriden' biri ayrıca Amal'ın ilk karısının yorumları üzerine George'la yüzleştiğini iddia ediyor ve ekliyor: 'Kendisinden bir şey sakladığını düşünmekten yardım edemez ama evliliklerini krize sürüklüyor. Şüpheli kaynak şu sonuca varıyor: 'İlk karısını bu kadar perişan ettiğine inanamıyor ve aynı şekilde olacağından endişeleniyor.'

Fakat Dedikoducu Polis Kayda geçemeyen duruma yakın bir kaynakla görüştü, ancak bize yalnızca derginin makalesinin tamamen uydurma olduğunu garanti etti. Yanlış olmasının yanı sıra, bu hikaye de mantıklı değil. Balsam, 23 yıl önce aktörle ilgili yorumlarında bulundu, peki bu konu neden sadece şimdi gün yüzüne çıkıyor?

George, neredeyse çeyrek asır öncesinden farklı bir kişidir ve evlilik ve çocuklarla ilgili görüşleri değişmiştir. Amal'la evlendikten yaklaşık altı ay sonra 2015 yılında, George 'Günaydın Amerika' dedi Artık her şey farklı. Daha mutlu olamazdım. '

Hat Caitlyn Jenner geheiratet?

Aslında, Balsam'ın George hakkında söyleyecek tek güzel sözleri vardı 18 ay önce itibariyle. 2016 yılında HBO dizisi “Boşanma” yı tanıtırken oyuncu, dizide Thomas Haden Kilisesi'nin canlandırdığı iğrenç karakterin aksine eski kocasının “büyüleyici” olduğunu söyledi. Büyüleyici olmaya devam ediyor, diye ekledi.

Balsam'ın yirmi yıldan fazla bir süre önce boşanmasının henüz tazeyken söylediği şeye rağmen, film yıldızına hâlâ bir kızgınlık beslemediği açık. Gazetecinin onlarca yıllık bir röportajdan yola çıkarak sahte bir hikaye uydurmaya karar vermesi oldukça kafa karıştırıcı.

Bunlara ek olarak, Amal kocasından fışkırdı Mayıs 2018 sayısının kapak hikayesinde Vogue . Hatta insan hakları avukatı, 'George, ilk kelimenin [ikizlerin] [ikizler'] olmasını sağlamak için çok dikkatliydi 'dedi. Yeni fikir İlişkilerinin 'George'la ilgili olduğu' iddiası açıkça doğru değil. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Clooneys’in evliliğinin güçlendiğini doğrulayabilir ve Amal bu değişiklik konusunda endişelenmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.