George Clooney ile bir aile kurdu Amal clooney 56 yaşında. Bir tabloid, 2021'de 60 yaşına geldiğinde daha fazla çocuğu olacağını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.Wann ist Gwen Stefanis Baby fällig?

'Beni Genç Tutuyor'

Kapak hikayesi TAMAM MI! 'George Clooney’nin büyük açıklaması: 60 yaşında tekrar baba olacağım' yazıyor. O ve Amal 'Noel Günü ikizlere söyleyecekler' ve hatta isim seçmelerine bile izin verecekler. İçeriden biri, 'George yakın çevresine tekrar baba olmayı planladığını bildirdi' ve 'bebeğin 60. doğum gününden bir süre sonra geleceğini' söylüyor.Tabloid, Clooney'nin bir baba olarak deneyimini anlatıyor ve bu 'bebek haberlerinin daha iyi bir zamanda gelemeyeceğini' söylüyor. O ve Amal 'geçen yıl evliliklerinde zor bir dönem geçirdikten sonra bir deneme ayrılığı yaşadılar.' Neyse ki, ikisi bunu aştı ve şimdi evlerini genişletecekler. Makale, Clooney'nin 'şu anda gerçek bir aile babası olduğunu ve George'un kendisinden daha fazla memnun veya şaşırmadığını' söyleyerek sona eriyor.

Kaba Yama Yok

Magazin dergileri sık sık bebekler ve hamilelikler hakkında evlilikleri 'kurtaran' hikayeler yayınlar, ancak George ve Amal’ın evliliğinin kurtarmaya ihtiyacı olmadığını biliyoruz. Bu hikaye başka hikayeler inşa ediyor Dedikoducu Polis sözde çift hakkında baskın yaptı belada olmak . Geçen yıl bu tabloid, iki kişinin bir çocuk evlat edinmek , ancak bu düzmece hikaye burada tamamen bahsedilmiyor.Amal geçenlerde bir kitap yazdı, Uluslararası Hukukta Adil Yargılanma Hakkı ve dedi George çok yardımcı oldu uzun süreç boyunca. 'Onun ne kadar harika olduğuna dair gerçekten başka bir örneğe ihtiyacım yoktu ama bu süreç bir tane sağladı' dedi. George kim yeni filmini tanıtmak Gece yarısı gökyüzü , geçenlerde Amal 'benim için her şeyi değiştirdi' dedi. İkisi de açık bir şekilde aşık ve bu sevgiden hiçbir hamilelik sorumlu değil.

Yolda Daha Fazla Çocuk Yok

Hem George hem de Amal Clooney, röportajlarda artık çocuk istemediklerini belirttiler. Amal 'çoktan' dedi Onları oldukça geç bıraktılar '39 yaşında ve George söyledi Ekstra çocuk sahibi olmayı “bitirdiğini”. Dedikoducu Polis bu Clooney hamilelik hikayesini de bozuyor her zaman , bu yüzden bugün devam eden en az orijinal tabloid hikayelerinden biri.

Melissa McCarthy kürzlich Gewichtsverlust

Diğer Sahte Gebelik Hikayeleri

TAMAM MI! her zaman ilişkiyi kurtaran gebelikler kinayesini kullanır. Yakın zamanda talep edildi Julianne Hough ve Brooke Laich yeniden bir araya geldi ve bir hamilelik planlıyordu, ancak Hough aslında bir hafta önce boşanma davası açmıştı. Görünüşe göre Khloe Kardashian bebek talep etmek Tekrar bir araya gelebilmeleri için Tristan Thompson ile birlikte, ancak ikisi uzlaştı ve Kardashian hamile kalmadı. Bu tür hikayeleri ciddiye almamalısınız, ne de bu tabloid’in Clooney’ler hakkındaki haberine güvenmemelisiniz.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Wann ist Joannas Baby fällig?

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.