George Clooney karısını hareket ettirmiyor Amal ve ikizleri 'Los Angeles'a geri döndü' bir rapora rağmen güvenlik nedeniyle. Bazı yayın organları hikayeyi anlasa da, Dedikoducu Polis Clooney temsilcisiyle iddiaların doğru olmadığını münhasıran onayladı.

Yanlış söylenti nereden geliyor Yaşam tarzı Yanlışlıkla Clooney'nin 'İngiltere'deki son terör saldırıları sonrasında ailesinin güvenliği için Los Angeles'a geri dönme planları yaptığını' iddia eden yanlış bir haber. Sözde 'içeriden' biri, 'Kendisini Amal gibi hissetmiyor ve ikizler İngiliz kırsalında güvende yaşıyor. Ailesini kendini çok daha güvende hissettiği Los Angeles'a taşımaya kararlı. 'Gazete gazetesi, hem bir insan hakları avukatı olan Clooney'nin hem de Amal'ın geçmişte “çok ciddi tehditlerle” hedef alındığını, ancak “George baba olacağını öğrendiğinde, bu [güvenlik] endişeleri abartıldı” diyor. Sözde kaynak dedikodu dergisine şöyle diyor: “Amal hamile olduğunu öğrenir öğrenmez, tüm mallarını değerlendirmek ve iyileştirme için tavsiyelerde bulunmak üzere eski Gizli Servis ajanlarını tuttu. Studio City'deki konağı en güvenli yer olarak kabul edildi ve bir LAPD istasyonuna birkaç dakika içinde kaldı. '

Bu aile için çok uzun süre bekledi. Onları güvende tutmak için ne gerekiyorsa yapacak, ”diye ekliyor yayının sözde ihbarı. Süre Dedikoducu Polis Clooney'nin büyüyen ailesinin güvende ve zarar görmeden kalmasını istediğinden hiç şüphesi yoktur, güvenlik korkusundan Los Angeles'a taşınmamaktadır. Gerçek şu ki, Oscar ödüllü kişi aslında şehirden asla uzaklaşmadı.

Clooney'nin bir temsilcisi 'Los Angeles'tan hiç ayrılmadılar' Londra ve Los Angeles'ta yaşıyorlar, 'dedi Dedikoducu Polis münhasıran. Çift, son birkaç ayını çoğunlukla yurtdışında geçirirken, bize zamanlarını iki konut arasında bölmeye devam etmeyi planladıkları söylendi. Eşit bir bölünme olmayabilir, ancak hiçbir şey değişmiyor. Ve hiçbir şey değişmemiş gibi görünüyor Yaşam tarzı ya.

Magazin gazetesi, yanlış bir şekilde iddia edilen 2015 kapak hikayesinden sonra bile Clooney'ler hakkında yanlış bilgi satmaya devam ediyor. George ve Amal '200 milyon dolarlık iğrenç bir boşanmanın' eşiğindeydiler. Daha yakın zamanlarda, Mayıs ayında, dergi görünüşe göre, Clooney'ler ikizleri doğmadan önce 'bebek draması' yaşıyor . Gerçekte, çift mutluluk halindeydi ve hala öyledir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.