Dır-dir George Clooney yaslanmak Julia Roberts karısıyla evlilik krizinin ortasında Amal clooney ? Magazinlerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'George’un Şok İtirafı: Julia'yı Seviyorum!' son sayısında bir başlık okur Kadınlar Günü . Dergiye göre George, geçen hafta İngiltere'deki evlerinde karısını terk etti ve biraz yer açmak için Los Angeles'a uçtu. Sözde bir kaynak dergiye, “Julia, George'un geri döndüğünde görmeye gittiği ilk kişiydi” dedi. 'Şoföründen, kendi evini kontrol etmeden önce onu doğrudan Malibu malikanesine götürmesini istedi.'İddia edilen kişi ayrıca, George'un kendi Ocean's Eleven başrolü paylaştı ve onunla saatlerce konuşarak Amal'la ilgili korkunç durum hakkında kalbini açtı. ' Aynı kaynak, Roberts'ın kocası Danny Moder ile benzer sorunlar yaşadığını iddia ediyor. Görünüşe göre sahte kaynak, 'Julia George'u her zaman seviyordu ve bir zamanlar onu kaçan kişi olarak tanımladı, bu yüzden çiftin birbirine çok yakın olduğu açıktır,' diye ekliyor sahte kaynak. 'Potansiyel boşanmalar yaklaşırken, duygularını kabul etmek ve dalmak için mükemmel bir zaman olabilir.'

College Humor Blowjob Mädchen

Gazete gazetesi hiçbir noktada George ve Amal’ın “evlilik krizinin” neleri içerdiğini anlatma zahmetine girmiyor. Bunlardan herhangi biri doğruysa, derginin çifti rahatsız eden şey hakkında bir ayrıntı sunabileceği düşünülürdü. Roberts’ın sözde evlilik dramının doğası da açıklanmadı.

Ek olarak, George'un geçen hafta Amal olmadan Los Angeles'a uçtuğunu gösteren hiçbir şey yok. Oyuncu son zamanlarda ABD'de hiç görülmedi. Oyuncunun sözcüsü geçenlerde şunları söyledi: Dedikoducu Polis O ve Amal, yaklaşan Netflix filmini çekerken 'Londra'da birlikte' olmuştu. Geceyarısı Gökyüzü , son zamanlarda üretimi tamamlayan. O esnada, Roberts, Sevgililer Günü şerefine kocasına sevgi dolu bir saygı sundu geçen ay. Aktris, Moder'ın bir fotoğrafıyla birlikte Instagram'da 'Hayatımın ışığında Sevgililer Günü Kutlu Olsun' yazdı.

Neueste Nachrichten zu Gwen Stefani & Blake Shelton

Yine de Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve tabloid raporunun saçma olduğunu bize garanti etti. Yakaladık Kadınlar Günü yanlış iddia ettiği için geçen hafta Clooney'ler aylardır ayrı yaşıyorlar . Yukarıda belirtildiği gibi, George yaklaşan filmi üzerinde çalışırken son birkaç ayı Birleşik Krallık'ta birlikte geçirdiler. Ve 2018'de, dergiyi yanlış haber yaptığı için aradık. Roberts kocasını Brad Pitt için terk ediyordu. . Oyuncu, Moder'dan hiçbir oyuncu için vazgeçmiyor. Ocean's Eleven imtiyaz.

Kayda değer, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer geçen yıl benzer bir hikaye uydurduğu için George ve Roberts eşlerini birbirleri için terk ediyor . Eski yardımcı yıldızlar arkadaş canlısıdır, ancak diğer insanlarla mutlu bir şekilde evli kalırlar.

Kaynaklar

  • Stan Rosenfield, George Clooney'nin Sözcüsü. 20 Aralık 2019.

  • Julia Roberts Instagram'da: “Hayatımın ışığında Sevgililer Günü kutlu olsun. 14 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'George Clooney ve Amal Aylardır Ayrı Yaşıyor mu?' Dedikoducu Polis, 25 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Julia Roberts, Brad Pitt için Kocasını Bırakıyor mu?' Gossip Cop, 31 Aralık 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Julia Roberts, George Clooney İçin Kocasını Bırakıyor mu?' Gossip Cop, 9 Ocak 2019.

    Wer ist Eiswürfel Frau

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.