Bir tabloid raporlar George Clooney yaslanıyor Jennifer aniston -dan boşanmasının ortasında Amal . Bu doğru olabilir mi? Dedikoducu Polis hikayeye bakıyor.

George Clooney'nin Jennifer Aniston'da Arkadaşı Var

Göre Yeni fikir George ve Amal Clooney’nin evliliğinin, ayrı yaşamları ve çocuklarını büyütme konusundaki anlaşmazlıkları nedeniyle onarımın 'eşiğinin' ötesinde olduğuna dair söylentiler yayılıyor. Tüm bunların ortasında bulvar gazetesinin iddia ettiği gibi Clooney, aktöre evlilik sorunlarıyla ilgili duygularıyla “danışmanlık” yapan Jennifer Aniston'ın yardımıyla “idare ediyor”.Friends

(NBC)

Jennifer’ın 'Yalnız Kalplerin Kraliçesi' mi?

İçeriden öğrenenler dergiye, Clooney'nin Aniston'ın Bel-Air konağına sık sık konuk olduğunu ve sık sık motosikletini Arkadaşlar yıldızın evi. İçeriden biri, 'Bir şekilde, motosiklet sürme ya da Jen ile arkadaşlığının hayranı olmayan Amal için orta parmak' diyor. Yayın şunu belirtir: Ocean's Eleven aktör Amal ile evliliğini bitirmesi gerekip gerekmediğiyle boğuşmaktadır. Ancak bu arada, Aniston'ın evinde, onun parıltısının 'sırlarını' bilmek isteyen bir 'dayanak noktası' haline geldi. İsimsiz kaynak, 'Çay, sempati ve ağlayacak bir omuz sağlamada ne kadar becerikli olduğuna göre şakayla ona' Yalnız Kalplerin Kraliçesi 'diyor.

Yeni fikir İçeriden öğrenen kişi ayrıca Aniston'ın Courteney Cox, Lisa Kudrow ve Jason Bateman gibi birkaç 'sosyal açıdan mesafeli' toplantı düzenlediğini açıklıyor. Son zamanlarda, yayın Clooney'nin selam vermek veya 'bir veya iki margarita iç' demek için 'gelip çattığını' iddia ediyor. 'George'un çok daha sosyal olduğu eski günlere benziyor,' diye ifşa eden habercisi, Clooney'nin 'yeryüzünden düştüğünü' ve 'Aniston ile tekrar harika bir arkadaşlığı paylaşması' güzeldi.

George ve Amal Clooney boşanıyor mu? Jennifer Aniston tüm bunlara nereye uyuyor? İşte Gerçek

Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı düzeltebilir. Jennifer Aniston ve Geroge Clooney gerçekten uzun süredir arkadaş. Ancak Clooney'nin destek için Aniston'a bağımlı olduğu anlatısı uydurma. Hikayeyi Aniston'ın bir sözcüsü tarafından yayınladık ve bize raporun doğru olmadığını söyledi. Ayrıca, Dedikoducu Polis George'un sahip olduğuna inanmıyor Amal ile evlilik sorunları , bu hikayeyi kabul etmek istediğimizden daha fazla kez düzelttiğimiz için.

Clooney'nin Aniston'ın evine 'uğramasıyla' ilgili olarak, Yeni fikir bu senaryoyu uydurdu. Tabloid adı Cox, Kudrow ve Bateman gibi diğer ünlü isimleri düşürdü ve tesadüfen, aynı üçü Emmy gecesinde Aniston ile . Muhtemelen derginin fikri nereden aldığı yer burasıdır, herhangi bir 'içeriden' değil.

İkili Hakkında Daha Fazla Sahte Hikaye

Gelince Yeni fikir George Clooney ve Jennifer Aniston hakkındaki sahte raporları nedeniyle yayını bozduk. Geçen yıl, Dedikoducu Polis Gazete gazetesinden Amal'ı iddia eden bir haberi reddetti George Clooney'i terk etti beşinci evlilik yıldönümlerinde. Belli ki ayrılmadılar. Bu ayın başlarında, hata yaptık Yeni fikir Aniston'ı öne sürmek için oyunculuktan bıkmıştı . Hikaye, oyuncunun bir sözüne dayanıyor olsa da, tabloid onu tamamen bağlamın dışına çıkardı ve bununla ne demek istediğini abarttı. Oldukça açık, dergiye güvenilemez.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston Sözcüsü, 26 Ekim 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.